Design Shaker 2023

Datum: 30. 3. 2023 - 2. 4. 2023
Pořadatel: Design Shaker, Beranových 667, Praha 9
Odkaz: WWW
Facebook: Událost
vlevo: Poprvé se na akci DESIGN SHAKER představí například rodinná firma Majstrštych | Zdroj: Design Shaker / vpravo: Jedním z významných hostů mezinárodního přesahu bude specialistka Anja Bisgaard Gaede z Dánska | Zdroj: Design Shaker vlevo: Poprvé se na akci DESIGN SHAKER představí například rodinná firma Majstrštych | Zdroj: Design Shaker / vpravo: Jedním z významných hostů mezinárodního přesahu bude specialistka Anja Bisgaard Gaede z Dánska | Zdroj: Design Shaker

DESIGN SHAKER je největší jarní veletrh interiérového designu v Česku, který probíhá v souběhu s veletrhy FOR INTERIOR a FOR GARDEN. Návštěvník tak může na jednu vstupenku navštívit 3 veletrhy.

Na jubilejním, již 10. ročníku v řadě, se mohou návštěvníci letňanského výstaviště PVA EXPO PRAHA těšit na přehlídku současného českého i zahraničního designu. DESIGN SHAKER tradičně představí známé, ale i méně známé společnosti, studia a designéry, kteří přináší do oblasti interiérového designu kromě kvality také originalitu a invenci. Veletrh podporuje mladé a začínající talenty.

Info

KDY: 30. 3. 2023 - 2. 4. 2023
KDE: PVA EXPO Praha Letňany