Zavřít

Milí designéři,
chceme zjistit, jak vám novinky o vašem oboru zprostředkovat co nejlépe.

Pomozte nám zodpovězením 7 otázek

Czech VR Fest - konference

Datum: 24. 5. 2017 - 25. 5. 2017
Cena: 4499,-/1999,-
Pořadatel: Jatka 78, Pražská tržnice, Haly 7 a 8, Praha 7 - Holešovice
Odkaz: WWW
Facebook: Událost

Díky festivalu Czech VR fest se Praha v květnu promění ve světové centrum virtuální a rozšířené reality. V rámci programu se představí absolutní světová špička - VR a AR, vizionáři, světoví vývojáři, špičkoví odborníci z oblasti medicíny, průmyslu, vzdělávání, architektury, herního průmyslu, ale i umění.

Hlavní částí festivalu bude mezinárodní konference, na kterou dorazí přes 50 expertů na virtuální realitu (VR) a rozšířenou realitu (AR = augmented reality, kde reálný obraz světa je doplněn počítačem vytvořenými objekty), kteří vystoupí pro více než 500 odborníků z celého světa. Jejím cílem je nejen ukázat nové trendy, ale také rozšířit spolupráci mezi vysokými školami, špičkovými vývojáři, výzkumnými institucemi, výrobci a státem a otevřít cestu pro využívání virtuální a rozšířené reality ve školství, lékařství a dalších oborech.

Součástí konference jsou interaktivní workshopypřednášky, na kterých si od špiček v oboru VR a AR poslechnete čerstvé novinky a dosud nepublikované případové studie. Vstupenka zahrnuje i vstup na VIP pártyna výstavu, kde si na vlastní kůži můžete vyzkoušet, jaké uplatnění má virtuální realita v různých odvětvích.

O řečnících, programu i celém festivalu se dozvíte více na stránkách akce.