Berka: Uživatelské testování - Dělejte si to sami

 

Kdy: 23. 5. 2016, 17:00 - 19:00
Kde: UNIFER, Zvonařka 5, Brno

Typ: Workshop

23. 5. 2016 - Uživatelské testování - Berka BerkaUX 23. 5. 2016 - Uživatelské testování - Berka BerkaUX

Nejsou uživatelé spokojení s vaší službou, aplikací nebo webem? Co se s tím dá udělat? Nejlepší je začít tím, že zjistíte, s čím se vaši uživatelé nejvíc potýkají, abyste to mohli opravit. Chcete vědět, jak na to? Využijte pondělního workshopu zdarma, který probíhá v rámci doprovodného programu brněnské zastávky výstavy Digitální design: Pohled za pixely.

Uživatelské testování je velmi jednoduchá technka, která vám právě s tímto pomůže. Posadíte uživatele k počítači, dáte jim úkoly, pozorujete, jak si vedou a nestíháte se divit. Během jednoho dne máte spousty zajímavých nápadů, co změnit.

Cílem tohoto dvouhodinového workshopu je naučit se dělat jednoduché uživatelské testování tak, abyste si ho mohli sami na druhý den zorganizovat.

Podobný workshop školící firmy nabízejí za několik tisíc. Pokud uživatelské testování outsourcujete, vyjde vás jedno na pár desítek tisíc. Využijte možnosti se v rámci výstavy dozvědět o uživatelském testování více zdarma. Workshop je určený jen těm, kteří chtějí s uživatelským testováním začít. Neslouží tedy k prohloubení znalostí, pokud již nějaké zkušenosti máte.

REZERVACE ZDE.

Kdo je Berka BerkaUX?

Berka BerkaUX je status quo challenger, vizionář a realizátor. Systematicky se v ČR věnuje UX. Zavedl a vybudoval UX oddělení v několika firmách, vychoval UX specialisty. Organizuje ortodoxní barcamp RealUXCamp. Založil UXWell. Nabízí firmám pokročilé UX konzultace a služby.

Další akce