Zavřít

Milí designéři,
chceme zjistit, jak vám novinky o vašem oboru zprostředkovat co nejlépe.

Pomozte nám zodpovězením 7 otázek

Ateliér Arts Management FMK UTB otevírá druhé kolo přihlášek

Datum: 1. 7. 2021 - 20. 8. 2021
Pořadatel: ateliér Arts Management na FMK UTB, online,
Odkaz: WWW
Facebook: Událost
Workshop Magda Stanová | Zdroj: FMK UTB Workshop Magda Stanová | Zdroj: FMK UTB

Vidíte se jako budoucí manažeři kulturních institucí? Je vám blízké umění a design? Tak to je pro vás ateliér Arts Management na FMK UTB jako stvořený. Přihlášky do navazujícího magisterského studia můžete podávat do 20. srpna.

Zaměřujeme se na to, v čem je Zlín výjimečný, tedy na design, start-upy a kreativní průmysly a snažíme se přinést Zlínu i živou kulturu a umění. Čerpáme při tom z toho, v čem je výjimečná naše fakulta, tedy z propojení designerů a teoretiků designu, marketérů, manažerů, kurátorů a umělců. Absolventi ateliéru Arts Management se uplatní jako manažeři a produkční v oblasti volného umění a designu v komerčním i nekomerčním sektoru, nebo zakládají vlastní projekty. Jsou vybaveni schopností spolupracovat v týmech s umělci a kreativci, a zároveň vést procesy řízení a prezentace tvorby.

Ateliérová výuka Arts Managementu se opírá o rozmanité zkušenosti a dovednosti, se kterými studenti přichází. Navazující magisterské studium je tak vhodné pro bakalářské absolventy uměleckých oborů, marketingových komunikací, dějin a teorií umění, ale i pedagogiky, muzejnictví, arts managementu a dalších. Součástí ateliéru Arts Management je i práce v univerzitní galerii G18, ve které studenti rozvíjí své dovednosti, instalují výstavy a pořádají doprovodné kulturní akce a workshopy. Konkrétní podobu přijímacího řízení se dočtete tady.

Info

KDY: Přihlášky do navazujícího magisterského studia můžete podávat do 20. srpna.


Další akce a výstavy

Výuka designu pro mládež s Design Disco

Výuka designu pro mládež s Design Disco

Kurz, 2. 8. 2021 - 29. 8. 2021
Design Disco, on-line

Design management