Tomski&Polanski slaví 10 let

 

Kdy: 22. 9. 2023 - 26. 9. 2023
Kde: Tomski&Polanski, Hala 17, Bubenské nábřeží 306, Praha 7

Typ: Výstava
Web: Odkaz

Ilustrátoské duo Tomski&Polanski letos slaví desáté výročí svého působení. V rámci oslav plánují výstavu a komentovanou prohlídku. | Zdroj: Tomski&Polanski Ilustrátoské duo Tomski&Polanski letos slaví desáté výročí svého působení. V rámci oslav plánují výstavu a komentovanou prohlídku. | Zdroj: Tomski&Polanski

Tomski&Polanski slaví 10 let existence. Bude to velké, což znamená stovky ilustrací pod jednou střechou v Hale 17 v Holešovické tržnici. Vše bude v rámci festivalu ilustrace Lustr, který se koná od 21. do 26. 9. 2023.

V rámci oslavy desátého výročí tohoto ilustrátorského dua jsou podstatná dvě data – 22. a 24. září. 

V pátek 22. září od 17 hodin proběhne vernisáž výstavy, na které Tomski&Polanski vystaví stovky ilustrací. Vernisáž proběhne v hale 12 v areálu Holešovické tržnice v Praze. Autoři na této sešlosti osobně promluví a těšit se můžete i na domácí občerstvení. 

Druhé datum je potom 24. 9. od 11 hodin, kdy bude pro fajnšmekry komentovaná prohlídka. Lukáš s Ilonou prozradí ty nejzajímavější příběhy konkrétních ilustrací a nějaké legrační historky z kreslení (a jelikož se většinou vyjadřují kreslením a ne mluvou, bude tato verbální exhibice velice vzácnou a jedinečnou příležitostí). 

Na fanoušky ještě čeká jedna exkluzivní specialita. Ve středu 27. září v 18 hodin plánují Tomski&Polanski menší sešlost v Žižkovské věži. Vystaví zde své nejlepší ilustrace Prahy.

Detaily k velké výstavě naleznete přehledně zde: www.tomskipolanski.com/10let

Výstava se uskuteční jako součást Festivalu ilustrace a komiksu LUSTR – více info o festivalu najdete ZDE. ​ Výstava je prodejní, unikátní tisky naleznete v průběhu akce v ILLUSTRATIONSHOP.CZ.

Info

KDY: 22. září (vernisáž) a 24. září (komentovaná prohlídka)
KDE: Holešovská tržnice, Hala 17, Bubenské nábřeží 306, 170 00 Praha 7

Další akce