Zavřít

Milí designéři,
chceme zjistit, jak vám novinky o vašem oboru zprostředkovat co nejlépe.

Pomozte nám zodpovězením 7 otázek

UI Designer pro Ackee

Firma: Ackee (Praha)
Kategorie: Digitální design & UX

Datum vložení: 22. 9. 2020

Kontakt
E-mail: hr@ackee.cz
Web: Odkaz
Kontaktní osoba: Kateřina Kebzová, HR Manager

Ackee je více než 60členný tým nadšených vývojářů, projekťáků, designérů a testerů, kteří od roku 2012 touží po jediném – vytvářet ty nejkvalitnější a nejkrásnější appky a weby v celé Evropě.

Potkáš nás v našich moderních kancelářích v Karlíně a Berlíně, na technologických konferencích nebo na ČVUT v Praze, kde přednášíme. Nemáme rádi mainstream, ale rádi o tom píšeme a zasedáme v porotách soutěží krásy. Svoje místo v síni slávy si můžeš vydobýt prací na projektech jako Košík, Zonky nebo Bundestag.

Náplň práce:

Budeš navrhovat cool design mobilních i webových appek pro lokální a mezinárodní klienty, ale i další digital design (pro představu koukni na náš Dribbble). Mimo to si sáhneš po design stránce i na interní produkty, jako je appka na správu nákladů firem Expenses a týmový password manager Passwd nebo Ackee (love)brand materiály (například GIFy, interní dokumenty nebo náš merch). Při spolupráci s vývojáři a testery se zapojíš do promakaného hand-off procesu včetně verzování designu v Abstractu a iteračního designu.

Tvojí zodpovědností bude taky garantovat kvalitu a originalitu našeho designu. Oceníme, když budeš rád/a přicházet s něčím novým a kreativním, co na trhu ještě nikdo nedělá.

Požadujeme:

  • zkušenosti s designem webů a mobilních appek (zajímají nás realizované a reálně používané produkty ve vašem portfoliu),
  • užívání grafických a design softwarů (Sketch, Illustrator, Photoshop, After Effects, Abstract) na pokročilé úrovni,
  • orientace v současných design trendech (nejen neomorfismus),
  • porozumění UX a představu o technickém procesu vývoje appek a webů,
  • zkušenosti s motion designem,
  • výhodou je zkušenost s 3D designem, kreslením, tvorbou log, ikon a corporate identity.

Nabízíme:

  • práce na lokálních i mezinárodních projektech, které jsou vidět (Zonky, Rekola, Košík, Bazoš, Bundestag a další),
  • spolupráce s design týmem, který pravidelně sdílí zkušenosti a dává konstruktivní zpětnou vazbu,
  • své nápady můžete realizovat nejen v rámci interních projektů (např. App4Event),
  • můžete čerpat budget na návštěvy konferencí a meetupů podle vašeho gusta,
  • přátelský kolektiv plný nadšenců a profíků ve svém oboru,
  • plně hrazenou výuku angličtiny a němčiny,
  • zvýhodněný mobilní tarif a multisportka,
  • kvalitní spoluhráče i protihráče na pingpongové a FIFA turnaje, parťáky na hory, cyklovýlety, motokáry nebo filmové a hudební festivaly (volňásky included),
  • kdykoli si můžete udělat výlet do Berlína (třeba naším sdíleným Ackee autem) a pracovat z našeho berlínského officu,
  • čerstvé ovoce, skvělá káva a možnost svačinky.

​Neposílej CV, ale napiš nám pár řádků o sobě a pošli svoje portfolio. Jestli se chceš o Ackee dozvědět víc, koukni taky na náš web nebo blog.

Typ pracovního úvazku: práce na plný pracovní úvazek
Lokalita: Praha
Web: www.ackee.cz

Další inzeráty

CZECHDESIGN hledá nové redaktory a redaktorky

#Digitální design & UX

Firma: CZECHDESIGN.CZ
5. 11. 2018