Zavřít

Milí designéři,
chceme zjistit, jak vám novinky o vašem oboru zprostředkovat co nejlépe.

Pomozte nám zodpovězením 7 otázek

Sales Consultant pro Konsepti

Firma: KONSEPTI, spol. s r.o. (Praha)
Kategorie: Design management

Datum vložení: 17. 9. 2020

Web: Odkaz
Kontaktní osoba:

Náplň práce:

  • komplexní operativní a administrativní péče o showroom Konsepti v Brně,
  • osobní příjem a odbavování zákazníků v SR na nejvyšší úrovni, prodejní činnost s cílem splnění stanovených prodejních cílů,
  • tvorba nabídek a prezentací v systému ABRA, Excell, PTP,
  • podpora činnosti Sales Managera Brno,
  • sledování průběhu zakázek, vyhledávání podkladů, informací a dat,
  • komunikace s dodavateli v zahraničí, s centrálou firmy i dalšími pobočkami,
  • udržování výjimečného zákaznického servisu, organizace zajištění obchodních jednání,
  • reprezentace Konsepti a skupiny PDG, do které patří: práce se CRM - vedení kontaktů zákazníků, absolvování pravidelné školení nových produktů v portfoliu, základní reporting za SR Brno, příprava a zasílání nutných podkladů, aktivní snaha zlepšení stávajících operací a postupů, aktivně přicházet s iniciativami a nápady, hledat cesty ke zvýšení prodejů a k větší spokojenosti zákazníků, aktivní a operativní podpora MTG akcí v Brně, úzká spolupráce se skupinovými řediteli PDG (marketing a sales), osobní rozvoj, zvyšování kvalifikace.

Koho hledáme?

  • min. SŠ vzdělání – obchod, administrativa, prodej, nábytek/interiéry,
  • praxi na obdobné pozici alespoň 2 roky (nejlépe v prémiovém segmentu),
  • jazyková vybavenost - plynně ČJ a dobře AJ,
  • schopnost samostatně pracovat a řešit problémy, přicházet s nápady,
  • vynikající dovednosti v oblasti služeb zákazníkům,
  • příjemné vystupování, skvělá otevřená komunikace, silná orientace na zákazníka,
  • schopnost zvládnout různorodé úkoly, stanovit priority a dodržet termíny,
  • silné mezilidské a komunikační dovednosti,
  • práce s PC (Word, Excel, Outlook),
  • výhodou je znalost grafických programů a programů na tvorbu interiérových výkresů,
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič) výhodou.

Co nabízíme?

  • vynikající platové podmínky založené na zkušenostech a výkonu,
  • práce v krásném novém prostředí ve vysoce unikátním prémiovém segmentu,
  • možnost penzijního připojištění, karta Multisport,
  • 3 sick days, 25 dní dovolené,
  • společné firemní akce a teambuildingy,
  • možnost růstu v rámci společnosti,
  • firemní bonusy,
  • zaměstnanecké slevy na náš sortiment a u partnerů

Informace o pozici:

Místo pracoviště – Heršpická 1013/11d, Brno Štýřice

Typ pracovního poměru – Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru – Na dobu neurčitou

Benefity – Bonusy, prémie, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport, sickdays.

Požadované vzdělání – Středoškolské

Požadované jazyky – Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Další inzeráty

Marketing & PR manažer pro Konsepti

#Design management

17. 9. 2020

Prodejce nábytku pro Stockist

Firma: Stockist (Praha)
16. 9. 2020

Art Director pro TRIAD

Firma: TRIAD Advertising s.r.o. (Praha)
7. 9. 2020