Zavřít

Milí designéři,
chceme zjistit, jak vám novinky o vašem oboru zprostředkovat co nejlépe.

Pomozte nám zodpovězením 7 otázek

Project manager pro VKONTEXTU

Firma: VKONTEXTU (Praha)
Kategorie: Design management

Datum vložení: 19. 9. 2022

Kontakt
E-mail: info@vkontextu.cz
Web: Odkaz
Kontaktní osoba:

Kreativní studio VKONTEXTU hledá do týmu samostatnou, zkušenou a systematickou osobu na pozici projektového řízení. Požadujeme předchozí praxi, jasný cit pro design, maximální kvalitu finálního výstupu a schopnost hladké komunikace s klientem i dodavateli. Portfolio a životopis můžete posílat na info@vkontextu.cz

Náplň práce

  • Projekt lead & management pro veškeré projekty - převážně se zaměřením na vizuální identitu a její realizaci v celé šíři,
  • dokonalý přehled o probíhajících zakázkách, o lidech kteří na nich pracují - koordinace procesu práce,
  • komunikace s klientem, dodavateli a kreativním týmem,
  • maximální využití osobní kreativity - design trends, 2d/3d/web styles, design map, typo, colors - v případě velkého potenciálu více volného prostoru v rozhodování,
  • pomoc při sestavování cenových nabídek, zpracování kalkulací, objednávek a monitoring externích výdajů,
  • poptávka výroby nebo dodání služeb u externích dodavatelů, komunikace s nimi,
  • komunikace s klientem - kalkulace produkce, zajištění vzorků, zkušební nátisky a finální produkt,
  • přehled o termínech zakázek a dodání/výroby,
  • spoluúčast na klíčových prezentacích,
  • tvorba zápisu ze setkání, sestavení dalšího zadání pro tým,
  • koordinace všech výstupů - web, tisk, online prezentace, some,
  • pestrá škála konceptů a projektů (ČR, EU).

Co od tebe potřebujeme

  • Pečlivost, analytické a koncepční myšlení,
  • cit pro design a maximální kvalitu finálního výstupu,
  • skvělé vyjadřovací schopnosti v CZ a EN na špičkové komunikativní úrovni,
  • atraktivní vzhled a profesionální vystupování,
  • schopnost rychlého rozhodování a operativního plánování,
  • uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint),
  • přirozená chuť se učit novým věcem, případně jakékoliv kreativní činnosti.

A co nabízíme my ?

  • Práci na full-time s partičkou skvělých lidí kolem (možnost občasného HO),
  • práce pro klienty, které si vybíráme a máme s nimi skvělé vztahy,
  • jasný pocit, že tvoje práce je pro studio klíčová a proces práce silně ovlivňuje,
  • spektrální práce a velký potenciál v rámci vlastního rozvoje - zkušenost - kreativa - business,
  • velké zkušenosti v oblasti identity značky a její realizace,
  • kreativní prostředí grafického labu,
  • opravdu dobrý kafe.

Pokud si myslíš, že bez tebe nemůžeme být, ozvi se nám s profesním portfoliem a pár informacemi o sobě na info@vkontextu.cz

Další inzeráty

STORE MANAGER pro TON

#Design management

Firma: TON (Praha Holešovice)
25. 5. 2022