Zavřít

Milí designéři,
chceme zjistit, jak vám novinky o vašem oboru zprostředkovat co nejlépe.

Pomozte nám zodpovězením 7 otázek

Packaging designer

Firma: Marvinpac CZ, s. r. o. (Jažlovice)
Kategorie: Obalový design

Datum vložení: 10. 9. 2019

Web: Odkaz
Kontaktní osoba: David Novák

Společnost Marvinpac CZ, s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost švýcarské firmy Marvinpac SA. Jsme poskytovatel služeb v oblasti copackingu a co-manufacturingu. Nabízíme služby klientům na evropském trhu se zaměřením na oblast balení spotřebního zboží, potravin a kosmetiky. V rámci kompletních služeb dále nabízíme spolupráci na vývoji samotných produktů a obalů včetně následného zajištění dodavatelsko odběratelských vztahů. Naše pobočky se nacházejí ve Švýcarsku, v České republice a v Číně.

Hledáme konstruktéry, kteří budou navrhovat obaly pro světové značky luxusního charakteru.

  • Rozumíš dobře pojmům hladký karton a potahovaná kartonáž?
  • Umíš se podívat na finální produkt i z finančního hlediska?
  • Máš zkušenost z „obalářských“ firem?
  • Troufneš si komunikovat se zahraničními klienty v anglickém jazyce?
  • Máš za sebou dobré výsledky z podobné pozice?

Co je to hlavní, co tě u nás čeká?

  • Nákres konkrétní podoby obalů v programu Artios CAD.
  • Výroba vzorků obalů na plotteru zn. Kongsberg.
  • Sledování trendů v oblasti materiálů.
  • Výběr a testování konkrétních materiálů (papír).
  • Vypracování technické dokumentace.
  • Jednání a udržování vztahů s dodavateli obalových materiálů.
  • Jednání s klienty – účast na jednání ohledně požadavků.
  • Zastřešení know-how tisku a výroby obalů.
  • Tvorba podkladů pro výrobu.

Budeme si rozumět, pokud:

  • Komunikuješ AJ slovem i písmem – jednat budeš převážně se zahraničními klienty a „mlčeti zlato“ v tomto případě neplatí :)
  • Jsi ochotný/á cestovat – cesty do světa u nás nejsou zase tak časté, ale ani ne úplně výjimečné

Co u nás získáš:

  • Dostaneš možnost vytvářet v naší firmě luxusní a unikátní výrobky.
  • Získáš velký prostor pro svoji práci a můžeš si ji do jisté míry dle svého organizovat.
  • U nás se kreativitě meze nekladou - svoje nápady můžeš realizovat téměř okamžitě.
  • Pracovat budeš s nejmodernějšími technologiemi.
  • Za dobře odvedenou práci budeš samozřejmě dobře odměněn/a.
  • Dostaneš se do velmi přátelského a uvolněného prostředí. Nechceme si hrát na žádný „korporát“.

Místo výkonu práce: Jažlovice, zhruba 10 minut od metra Opatov nebo 5 minut od Říčan

Těšíme se na tvůj životopis poslaný přes online formulář!

Další inzeráty

CZECHDESIGN hledá nové redaktory a redaktorky

#Digitální design & UX

Firma: CZECHDESIGN.CZ
5. 11. 2018