Office asistent/asistentka týmu Czechdesign

Deadline: 30. 4. 2024
Firma: Czechdesign (Praha)

E-mail: jobs@czechdesign.cz
Kontaktní osoba: Kateřina Dvořáková

Hledáme dobrou duši, kterou bude těšit péče o tým Czechdesign a naše zázemí. Potřebujeme pečlivého pracanta/pracantku, který v sobě má přirozený řád a chuť usnadnit práci lidem kolem sebe, neúnavného zlepšovače procesů i nálad.

Popis pozice:

Práce back office asistenta/asistentky zahrnuje nespočet činností, drobných i větších úkolů s urgentními i dlouhodobými deadliny. Od odpovědnosti po zásoby kancelářských potřeb, administrativní podpora HR a podpora celého týmu.

Na starosti budeš mít:

  • provoz kanceláře (zajištění dodavatelů služeb a materiálů, správu internetu, tiskáren, doplňování kancelářských potřeb, apod.)
  • komunikaci s úřady (např. MČ Prahy 1) a partnery,
  • koordinaci aktivit a přípravu materiálů,
  • administrativní podpora HR (péče o tým cca 15 lidí, podpora organizace týmových aktivit, správa a rozvoj stážistického programu, správa kontaktů a narozenin týmu, apod.)
  • produkce projektů jednotlivých týmů Czechdesign.

Co bys měl/a umět:

  • komunikační schopnosti jsou základ,
  • pozitivní přístup k práci i týmu,
  • selský rozum,
  • samostatnost a proaktivita,
  • zodpovědná a pečlivá správa zadané agendy,
  • organizační schopnosti a zvládnutý time management,
  • technická gramotnost výhodou,
  • chuť učit se nové věci,
  • že nebudeš mít problém občas zastat i manuální práci,
  • zkušenosti z asistentské pozice výhodou.

Komu by tahle práce nesedla:

  • člověku, který je technický antitalent,
  • osobě, která potřebuje řád, statický stav, neměnnou a jasně zadanou náplň práce,
  • neiniciativnímu člověku,
  • tomu, komu je proti srsti zastat i manuální práci, když je třeba.

Co nabízíme my:

  • zázemí 21 let fungující organizace,
  • výkon práce v příjemném a přátelském kolektivu v centru Prahy v kancelářích ve Vojtěšské ulici,
  • dlouhodobou spolupráci s prostorem pro seberealizaci – samostatnost při plnění svěřených úkolů, případně zapojení do dalších aktivit organizace, pokud si budeš chtít rozšiřovat obzory,
  • práci na částečný úvazek (na 4 dny v týdnu po 4 hodinách)
  • sleva v e-shopu Czechdesign

Jak se přihlásit

Vyplňte tento formulář a nahrajte do něj vaše CV a motivační dopis, nejpozději do 30. 4.

Případné dotazy pište na email jobs@czechdesign.cz.

Vybrané kandidáty pozveme k osobnímu pohovoru.

Těšíme se na Tebe!
Jana Vinšová, ředitelka Czechdesignu