Zavřít

Milí designéři,
chceme zjistit, jak vám novinky o vašem oboru zprostředkovat co nejlépe.

Pomozte nám zodpovězením 7 otázek

Marketing & PR manažer pro Konsepti

Firma: KONSEPTI, spol. s r.o. (Praha)
Kategorie: Design management

Datum vložení: 17. 9. 2020

Web: Odkaz
Kontaktní osoba:

Konsepti už 25 let působí na poli interiérového designu a vybavování interiérů v nejvyšším segmentu trhu. Spolupracujeme s těmi nejlepšími evropskými značkami (Vitra, Cassina, B&B Italia, Knoll, Moroso...) a nejzajímavějšími českými architektonickými studii i soukromými klienty. Jsme součástí skupiny Premium Design Group, do které mimo nás patří také značky Javorina a Royal Comfort, a která cílí na pozici středoevropského lídra v odvětví vybavování interiérů vyššího středního až nejvyššího standardu.

Náplň práce:

  • organizace a koordinace eventů,
  • realizace partnerských a barterových spoluprací,
  • copywriting a content marketing - příprava témat a textů newsletterů, obsahová správa webu, zpracování materiálů od zahraničních dodavatelů,
  • influencer marketing - plánování, dojednávání spolupráce, dohled na realizaci + vyhodnocení,
  • mediální monitoring, aktivní vyhledávání příležitostí v médiích, tvorba tiskových zpráv a komunikace s novináři,
  • odpovědnost za správné čerpání marketingového rozpočtu,
  • spolupráce s externím grafickým studiem a agenturou na zajištění online kampaní a komunikace na sociálních sítích,
  • projektové vedení a koordinace všech dalších svěřených marketingových a PR aktivit,
  • prostor pro realizaci vlastních nápadů,
  • přímá odpovědnost CEO Konsepti, spolupráce se skupinovým marketingovým ředitelem.

Koho hledáme:

  • nadšence do marketingu se zkušenostmi min. 3 roky,
  • znalost základních marketingových nástrojů - Google Analytics, Sklik, Adwords, Business Manager, Mailchimp… - přímou realizaci kampaní bude mít sice na starost externista (pokud se nedomluvíme jinak),
  • pokročilá znalost angličtiny - schopnost plynulé komunikace a překladu / copywritingu na základě podkladů od dodavatelů,
  • výborná znalost češtiny - texty by měly být bez chyb a překlepů,
  • orientace v oboru, zájem o design a architekturu samostatnost, proaktivní přístup, zodpovědnost, pečlivost a týmový duch,
  • tvořivost a zároveň i schopnost dotahovat věci do konce, orientaci na výsledek.

Co nabízíme?

  • motivující platové ohodnocení dle zkušeností a výsledků,
  • ovocné občerstvení v práci, teambuildingy,
  • možnost penzijního připojištění, karta Multisport,
  • 3 sick days, 25 dní dovolené,
  • práci v úspěšném a příjemném kolektivu profesionálů,
  • profesní růst a motivaci,
  • možnost dalšího vzdělávání v oboru,
  • zaměstnanecké slevy na náš sortiment a u partnerů.

Informace o pozici:

Místo pracoviště – Komunardů 894/32, Praha Holešovice, 170 00

Typ pracovního poměru – Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru – Na dobu neurčitou

Benefity – Bonusy, prémie, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport, sickdays, možnost občasné práce z domova.

Požadované vzdělání – Středoškolské, vysokoškolské

Požadované jazyky – Čeština (výborná), Angličtina (pokročilá)

Další inzeráty

Sales Consultant pro Konsepti

#Design management

17. 9. 2020

Prodejce nábytku pro Stockist

Firma: Stockist (Praha)
16. 9. 2020

Art Director pro TRIAD

Firma: TRIAD Advertising s.r.o. (Praha)
7. 9. 2020