Zavřít

Milí designéři,
chceme zjistit, jak vám novinky o vašem oboru zprostředkovat co nejlépe.

Pomozte nám zodpovězením 7 otázek

Manažer/ka designérských projektů CZECHDESIGN

Firma: CZECHDESIGN (Praha)
Kategorie: Design management

Datum vložení: 6. 10. 2021

Kontakt
E-mail: jobs@czechdesign.cz
Web: Odkaz
Kontaktní osoba: Kateřina Dvořáková

Rosteme, a proto do našeho projektového týmu hledáme samostatného, pracovitého a pečlivého člověka, který se bude věnovat vedení projektů zaměřených na rozvoj českého designu. Už 18 let prošlapáváme cesty českému designu. Přidej se do našeho projektového týmu a pomoz nám šířit jeho dobré jméno prostřednictvím odborného poradenství a pořádání designérských soutěží.

Popis pozice:

Práce manažera/ky designérských projektů zahrnuje desítky dílčích úkolů, které je třeba odbavovat se smyslem pro prioritizaci a detail. Hlavními vlastnostmi úspěšného zájemce jsou skvěle zvládnutý time management, pracovitost a pečlivost.

Na starosti budeš mít:

  • Vedení a produkci různorodých projektů v oblasti designu:
           - zejména designérských soutěží,
           - vzdělávacích workshopů, přednášek a výstav.
  • Jaké činnosti to především zahrnuje:
           - komunikaci s klienty, designéry a dalšími partnery,
           - přípravu textů – konceptu soutěže nebo výstavy, zadávací dokumentaci soutěže, protokoly ze zasedání poroty atp.,
           - organizaci a produkci eventů – zasedání poroty, briefingu, vernisáže.
  • Společně s dalšími členy týmu se pak zapojíš do:
           - revize a zlepšování interních procesů,
           - externí komunikace projektů,
           - zajištění grantových projektů.

Co bys měl/a umět:

  • máš zkušenosti s projektovým řízením a nejlépe s řízením několika projektů zároveň,
  • umíš prioritizovat a efektivně nakládat s časem svým i týmu,
  • jsi zvyklý/á pracovat samostatně a zodpovědně,
  • nemáš problém plynule přecházet z češtiny do angličtiny při psaném i mluveném projevu (prezentacích),
  • jsi přirozeně pečlivý/á a dotahuješ věci do konce,
  • komunikuješ srozumitelně, včasně a dostatečně (směrem ke klientovi, designérům i týmu),
  • umíš si poradit, najít řešení a stále se učit,
  • nezalekneš se změn a umíš se jim přizpůsobit,
  • dokážeš hledat, vyhodnocovat a používat relevantní informace,
  • máš všeobecný přehled, životní nadhled a zájem o prostředí českého designu výhodou.

Komu by tahle práce nesedla:

  • člověku, který hledá „jen práci” bez chuti přijmout zadaný projekt za vlastní,
  • osobě, která potřebuje řád, statický stav, neměnnou a jasně zadanou náplň práce,
  • tomu, kdo podléhá stresovým situacím,
  • tomu, kdo se prezentování raději vyhýbá,
  • divoce kreativní osobě bez schopnosti exekuce rutinních úkolů.

Co nabízíme my:

  • adekvátní finanční odměnu
  • možnost aktivně se podílet na rozvoji českého designu,
  • práci v týmu profesionálů nadšených pro stejný cíl,
  • práci na plný úvazek,
  • po zkušební době možnost práce na home office 2 dny v týdnu,
  • 5 týdnů dovolené,
  • zázemí 18 let fungující organizace,
  • výkon práce v centru Prahy v kanceláři ve Vojtěšské ulici,
  • dlouhodobou spolupráci s prostorem pro seberealizaci a osobní rozvoj – samostatnost při plnění svěřených úkolů, rozpočet na vzdělávání, případné zapojení do dalších aktivit organizace, pokud si budeš chtít rozšiřovat obzory,
  • slevu v e-shopu CZECHDESIGN, vstupy na výstavy, VIP vernisáže a partnerské projekty,
  • společné akce a obědy, pikniky.

Nástup možný ihned nebo dle domluvy.
Svůj životopis a motivační dopis pošli na jobs@czechdesign.cz co nejdříve, vyplň prosím také krátký dotazník, který jsme si pro tebe připravili.
Vybrané kandidáty oslovíme krátkým telefonním rozhovorem, ve druhém kole poprosíme o vypracování úkolu, nejúspěšnější uchazeči budou následně pozvání k osobnímu pohovoru.

Těšíme se na tebe!
Jana Vinšová, ředitelka CZECHDESIGN

Další inzeráty

27JEWELRY hledá asistenta/ku prodeje

#Design management

Firma: 27JEWELRY (Praha 1)
30. 9. 2021