Zavřít

Milí designéři,
chceme zjistit, jak vám novinky o vašem oboru zprostředkovat co nejlépe.

Pomozte nám zodpovězením 7 otázek

Junior produktový designer pro Origami systems

Firma: ORIGAMI SYSTEMS s.r.o.
Kategorie: Produktový design

Datum vložení: 15. 6. 2021

Kontakt
E-mail: studio@jaroslavjurica.com
Web: Odkaz
Kontaktní osoba: Jaroslav Juřica

Do našeho týmu Origami systems a do mého design studia zároveň, sháníme kolegu/ kolegyni nabitého schopnostmi MacGyvera.

Náplň práce:

V rámci Tvé pracovní náplně se budeš podílet na vývoji stávajících a nových produktů naší značky ORIGAMI (www.origami-wall.com) a projektech produktového designu v rámci mého studia (www.jaroslavjurica.com). Pozice zahrnuje práci na modelech, prototypech, přípravy forem, 3D/2D dokumentace, řešení koncepčních celků i detailů, rešerše... Navrhujeme betonové odlitky jejichž váha přesahuje 10kg. V rámci vývoje tedy občas pracujeme s formami, kdy je potřeba počítat s vyšší fyzickou námahou.

Požadujeme:

  • orientaci v oblasti současného designu, architektury a vizuální kultury vůbec,
  • schopnost vizuálního projevu a komunikace skicou,
  • samostatnost, spolehlivost a preciznost,
  • manuální zručnost – schopnost vytvářet modely a makety (precizní zpracování a retuše 3D tisku, práce s modelovacími a licími hmotami, obecná znalost práce v modelářské dílně),
  • znalost 3D programů – pokročilá znalost práce v Rhino 3D,
  • znalost Solidworks (příp. Inventor, Solidedge, Creo atd.) výhodou,
  • znalost 2D programů – Illustrator, Photoshop, Indesign.

Nabízíme:

  • místo na pozici produktového designéra – junior designéra (min. 3 měsíce) od června tohoto roku,
  • práci v kreativním týmu nové značky v Brně,
  • nestereotypní a různorodou práci v oblasti kreativity a různých technologií,
  • příležitost aktivně se podílet na nových řešeních,
  • zdokonalení v oboru napříč všemi jeho vývojovými procesy,
  • adekvátní finanční ohodnocení podle zkušeností,
  • firemní koloběžku.

Pokud vás nabídka zaujala, posílejte své CV a portfolio (max 5MB s výběrem prací) na e-mail studio@jaroslavjurica.com.

Další inzeráty

mmcité hledá designéra

#Produktový design

Firma: mmcité
8. 6. 2021

CZECHDESIGN hledá nové redaktory a redaktorky

#Digitální design & UX

Firma: CZECHDESIGN.CZ
5. 11. 2018

Prodejce nábytku pro Stockist

Firma: ACTIVA spol. s r.o. (Praha – Vinohrady)
12. 6. 2021