Zavřít

Milí designéři,
chceme zjistit, jak vám novinky o vašem oboru zprostředkovat co nejlépe.

Pomozte nám zodpovězením 7 otázek

Interiérový designér / architekt

Firma: Ambience Design s.r.o. (Praha)
Kategorie: Interiér & architektura

Datum vložení: 13. 2. 2020

Kontakt
E-mail: solperova@ambiencedesign.cz
Web: Odkaz
Kontaktní osoba: Andrea Solperová

Interiérové Studio AMBIENCE DESIGN je malý tým designérů. Zaměřujeme se na návrhy a realizace rezidenčních i komerčních interiérů. Nyní do svého týmu hledá posilu na pozici Interiérový designér/ka či architekt/ka.

O společnosti

Naše studio se nachází v Holešovicích – pražské čtvrti designu. Máme smysl pro detail a klademe důraz na poctivost v tvorbě. Spolupracujeme se spolehlivými dodavateli, architekty, realitními kancelářemi i privátními klienty, kterým poskytujeme výjimečný servis.

Očekáváme:

  • minimálně SŠ vzdělání v oblasti designu / architektury,
  • alespoň 2 roky praxe včetně realizací interiérů,
  • práci v týmu v našem studiu v Holešovicích,
  • estetické cítění, technické myšlení,
  • dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování,
  • týmového ducha, spolehlivost a pracovitost,
  • touhu zapojit se do chodu malé firmy (sociální sítě, vyhledávání dodavatelů...),
  • znalost programů: Sketchup, MS Office, AutoCAD, případně další grafické programy,
  • znalost anglického jazyka,
  • řidičský průkaz skupiny B.

Co nabízíme:

  • příjemné pracovní prostředí,
  • přátelský kolektiv,
  • práci na zajímavých projektech,
  • možnost vést zakázku od začátku až po realizaci,
  • spolupráce s ověřenými dodavateli,
  • nástup možný ihned nebo dle dohody,
  • postupné vzdělávání v oboru designu,
  • perspektivní a stabilní zázemí společnosti.

Náplň práce:

  • tvorba dispozičních řešení,
  • návrhy interiérů,
  • tvorba 3D náhledů,
  • prezentace návrhů klientům,
  • komunikace s obchodními partnery,
  • komunikace s klienty,
  • koordinace prací a dohled nad realizací návrhu,
  • podílení se na chodu a prezentaci firmy.

Lokalita: Praha 7
Web: www.ambiencedesign.cz

Zaujala vás naše nabídka? Pak prosíme o zaslání CV i průvodního dopisu na e-mail: solperova@ambiencedesign.cz. Budeme se těšit!

Další inzeráty

Bytový konzultant (IKEA Ostrava)

#Interiér & architektura

Firma: IKEA, a.s. (Ostrava)
20. 2. 2020

Design Disco hledá nové instruktory workshopů

#Produktový design

Firma: Design Disco (Praha)
15. 2. 2020

Vedoucí Kanceláře krajiny a zelené infrastruktury (IPR Praha)

Firma: Institut plánování a rozvoje hlavního města Prahy
20. 2. 2020