Zavřít

Milí designéři,
chceme zjistit, jak vám novinky o vašem oboru zprostředkovat co nejlépe.

Pomozte nám zodpovězením 7 otázek

Brand zeitgeist.limited hledá produktového designéra/ku

Firma: zeitgeist unlimited s.r.o. (Praha)
Kategorie: Produktový design

Datum vložení: 13. 1. 2021

Kontakt
E-mail: info@zeitgeist.limited
Web: Odkaz
Kontaktní osoba:

zeitgeist.limited, společnost založená Jakubem Pollágem (spoluzakladatel studia deFORM / výherce Czech Grand Design 2016), si zakládá na materiálové upřímnosti, řemesle a limitovaných edicích. Cílem je etablovat značku prémiových produktů do interiéru pro globální trh.

zeitgeist.limited mimo prodej prémiových produktů úspěšně dodává zakázky pro B2B klienty na míru. U všeho, co zeitgeist.limited vyprodukuje, je kladen velký důraz na kvalitu a poskytnutí špičkového servisu. Proto se vše vyrábí lokálně ve spolupráci s dodavateli v rámci ČR. zeitgeist.limited má charakter unikátnosti, příběhu a prémiových produktů. Pokud se chceš podílet na vývoji mladé rychle rostoucí značky, ozvi se.

Popis pozice:

  • návrh produktů a zajímavých technických řešení,
  • práce na projektech na míru pro B2B zákazníky,
  • příprava technických podkladů,
  • spolupráce na prezentacích pro klienty,
  • účast na schůzkách s klienty,
  • komunikace s výrobou a dodavateli.

Požadujeme:

  • aktivní znalost českého nebo slovenského jazyka a pokročilá angličtina,
  • znalost práce s 3D softwarem (Ideálne Fusion 360, atlernativne Solid works, Rhino, Sketchup, a další),
  • technické myšlení a znalost přípravy produktu do výrobní fáze,
  • znalost a zkušenost ve zhotovení technických výkresů a komunikace s výrobou,
  • „Drive“ a Chuť zlepšovat se.

Nabízíme:

  • pracovní poměr na plný nebo poloviční úvazek - flexibilní pracovní dobu,
  • pracoviště v Praze – Vinohrady,
  • práci na projektech pro globální klienty,
  • práci v motivačním prostředí včetně vybudované dílny kde vznikají prototypy produktů,
  • příležitost podílet se na budování mladé, rychle rostoucí značky,
  • nástup možný ihned.

Pokud vás nabídka zaujala zašlete svůj životopis s fotkou a motivačním dopisem na info@zeitgeist.limited

Další inzeráty

CZECHDESIGN hledá nové redaktory a redaktorky

#Digitální design & UX

Firma: CZECHDESIGN.CZ
5. 11. 2018