Zavřít

Milí designéři,
chceme zjistit, jak vám novinky o vašem oboru zprostředkovat co nejlépe.

Pomozte nám zodpovězením 7 otázek

3D Concept Designer

Firma: Svott, a.s. (Mladá Boleslav)
Kategorie: Průmyslový design

Datum vložení: 15. 9. 2019

Kontakt
E-mail: career@svott.cz
Web: Odkaz
Kontaktní osoba:

Firma Svott a.s. hledá do svého týmu nové kolegy na pozici 3D koncepční modelář v Automotive designu.

Popis pozice:

Náplň práce je tvorba koncepčních 3D modelů v Autodesk Alias pro automotive design, ve spolupráci s designéry na významných komerčních projektech. Hledání tvarových řešení a přenášení designérských vizí do reálného produktu. Možnost tvorby vlastního designu v interních projektech firmy.

Očekáváme:

  • zkušenosti s 3D softwary (nejlépe Autodesk Alias, Fusion, Speedform),
  • schopnost komunikace v AJ (alespoň B1),
  • cit pro estetiku podmínkou,
  • vzdělání nejlépe v produktovém či průmyslovém designu,
  • samostatnost a chuť růst a posouvat tak sebe i tým dál,
  • časová flexibilita,
  • praxe v oboru výhodou.

Nabízíme:

  • možnost podílet se na významných projektech pro Škoda Auto a.s. Design center, apod.,
  • práce v úzkém kolektivu,
  • školení v 3D softwarech,
  • firemní benefity,
  • 25 dní dovolené,
  • čtvrtletní odměny,
  • příspěvek na dovolenou,
  • příspěvek na výuku AJ,
  • stravenky,
  • zvýhodněný firemní tarif.

Pracovní lokalita: Mladá Boleslav

Pokud vás pracovní pozice zaujala, ozvěte se prosím na e-mail career@svott.cz.

Další inzeráty

3D Generative Designer

#Průmyslový design

15. 9. 2019

CZECHDESIGN hledá nové redaktory a redaktorky

#Digitální design & UX

Firma: CZECHDESIGN.CZ
5. 11. 2018