Zavřít

Milí designéři,
chceme zjistit, jak vám novinky o vašem oboru zprostředkovat co nejlépe.

Pomozte nám zodpovězením 7 otázek

Organizujete si designérskou soutěž sami? Pak vás zřejmě čeká propadák


Soutěž vám zaručí nejlepší možný výsledek, protože vybíráte z množství kvalitních návrhů. Zároveň je zajímavým PR tématem, které může vaši firmu zviditelnit v médiích a to za zlomek ceny, kterou byste investovali do třeba méně úspěšné mediální kampaně. Díky soutěži získáte dobrý přehled o designové scéně a kontakty, na které můžete navázat.

 


 

 


Dobře víme, že udělat profesionální designérskou soutěž s kvalitními výsledky není jen tak. Vyžaduje to několikaměsíční práci týmu odborníků. Pokud takový tým nemáte, navíc děláte soutěž poprvé, je velmi pravděpodobné, že taková soutěž bude k ničemu. Přihlásí se do ní špatní designéři. Mnoho dalších se o ní ani nedozví.

Jde nám o profesionální výsledek, který má přinést nespočet kvalitních výstupů zadavateli a zajímavé příležitosti designérům. Soutěže připravujeme kompletně na klíč, nebo soutěž připomínkujeme a zpropagujeme, a to jak pro soukromé firmy, tak pro orgány státní správy.

 

Otevřená soutěž - ideová řešení - soutěž o vizuální styl a logo - orientační systémy - nové využití materiálu - produktový design - průmyslový design - interiérový design - design služeb

 


 

Chcete vědět o našich dalších službách?

Nebo připravit propagaci soutěže na míru?

 


4 důvody, proč pořádat soutěž s námi

DESIGNÉŘI NÁM DŮVĚŘUJÍ

Naše pravidla jsou kombinací: Atraktivního tématu, adekvátní odměny, která se skládá z odpovídajícího honoráře za použití vítězného návrhu a férových autorsko-právních ujednání, která respektují kreativní povahu předmětu soutěže.

ZAJISTÍME HLADKÝ PRŮBĚH HODNOCENÍ

Sestavíme odbornou porotu složenou vždy z profesionálů a zástupce vyhlašovatele soutěže.

MEDIÁLNÍ KAMPAŇ, DÍKY KTERÉ SE O SOUTĚŽI
DOZVÍ KAŽDÝ DESIGNÉR V ČR

Vhodná komunikace soutěže prostřednictvím nejčtenějšího portálu pro designéry czechdesign.cz, největšího adresář designérů v ČR a správného načasování.

VYBEREME VHODNOU FORMU SOUTĚŽE

Připravujeme ideové soutěže, které mohou prověřit konkrétní nápad nebo třeba možnosti materiálu. Pokud má být výsledkem soutěže realizace, volíme soutěže dvoukolové (vybraní finalisti se setkají se zadavatelem) nebo kombinované. Připravíme pro vás také soutěž uzavřenou (tendr), do které oslovíme 3-10 vhodných studií.

 


Otevřená soutěž má další výhody:

  • o projektu se dozví většina českých designérů,
  • díky značnému PR potenciálu máte skvělé téma pro komunikaci a oslovíte tak širokou cílovou skupinu,
  • firma, která pořádá soutěž, je vnímána jako inovativní, dynamická, podporující lokální tvorbu a mladé designéry

 


Organizujeme nejvíc design soutěží v ČR

 

120 +
25 +
40 +
120 +spolupracujících značek
25 +uzavřených soutěží
40 +otevřených soutěží

Pomůžeme vám se soutěží ještě dnes

Pište, volejte na: radim.tucek@czechdesign.cz, +420 734 422 405

 

Zajímají vás naše další služby?

Mějte prosím na paměti, že propagujeme pouze takové soutěže, u nichž souhlasíme se zadáním, podmínkami a následným způsobem využití díla