Zavřít

Milí designéři,
chceme zjistit, jak vám novinky o vašem oboru zprostředkovat co nejlépe.

Pomozte nám zodpovězením 7 otázek

S čím přesně vám pomůžeme


Poradíme vám

Váš projekt, do kterého chcete zapojit design, si vezmeme kompletně na starosti nebo vám můžeme poradit s jeho částmi prostřednictvím jednotlivých konzultací.

Řešíte design produktu, služeb, obalu nebo jiný? Poradíme vám, jak celý proces co nejlépe nastavit a zvládnout. Jak aplikovat design thinking. Na koho se obrátit. Jak investovat do designu efektivně. Nebo s vámi celý projekt zrealizujeme na klíč.

konzultace - rešerše - studie - design audit/analýza - workshopy - design thinking - design management


Najdeme designéra pro váš projekt

Náš seznam spolupracujících designérů je rozsáhlý a zahrnuje vyhlášené osobnosti i nadějné talenty. Seznámíme se s vaším záměrem a následně navrhneme vhodnou formu spolupráce – jak, s kým, za kolik a s jakou licencí.


Zorganizujeme pro vás designérskou soutěž

Organizujete soutěž na nový vizuál, na návrh produktu nebo chcete soutěží odhalit další využití vašeho materiálu? Celou soutěž můžeme vytvořit na míru nebo ji konzultovat a postarat se o propagaci, aby se o ní dozvěděli všichni kvalitní designéři. Více o našich soutěžích najdete zde.

tendr - uzavřená soutěž - otevřená soutěž


Zpřístupníme vám naši kreativní komunitu

Pro váš projekt zajistíme kreativní nápady, které jinde nenajdete. Formou crowdsourcingu, spolutvorby nebo soutěže přijdete třeba na další možné využití materiálů, které vyrábíte. Stejně tak vám můžeme pomoci s vylepšením vašeho produktu/služby nebo s tím, jak ho komunikovat. Pomohou vám k tomu desítky až stovky kreativců, které do projektu přivedeme.

 


 

„Deset bodů z deseti, tzn. nejlepší možné hodnocení. CZECHDESIGN nám pomohl s řešením konkrétního problému.“

Jakub Lešikar, Lešikar Sensors
(CZECHDESIGN pomohl společnosti nalézt nového art directora)

 

 


 

Kdy a proč spolupracovat na designu s námi a ne s agenturou

Na poli designu se příliš neorientujete. Využijte naše zkušenosti, znalosti a přehled v oboru. Ušetříte tak čas i peníze.

Chcete ten nejlepší možný design. Jeho vývoj s agenturou by vám přinesl pouze několik návrhů od malého počtu designérů, kteří s ní spolupracují. My naproti tomu oslovíme desítky vhodných designérů, těch nejlepších na trhu. Máme přehled o české designérské scéně, proto vybereme konkrétní jména vzhledem k předchozím zkušenostem.

Hledáte svěží nápady a neokoukané přístupy.


Domluvte si schůzku ještě dnes

Pište, volejte na: radim.tucek@czechdesign.cz, +420 734 422 405

 

Naše case study

Více informací o organizaci designérských soutěží

Inzerujte na czechdesign, úzce profilovaném webu, který čte každý český designér