Jak si stylově připomenout léto?

Podzim už nezadržitelně klepe na dveře a je zapotřebí si jej užít - teplé svetry, dýňové polévky nebo pečené kaštany. Pokud se ale s létem rozloučit nechcete, vybrali jsme pro vás bojovníky proti podzimním chmurám.

Letní porcelán

Pokud máte rádi léto, moře a během roku se vám po něm stýská, určitě neodoláte dekoru s letními motivy. Autorkou návrhu je Kateřina Kynclová, která zachycuje každodenní objekty pomocí barevných fixů. U nás na shopu najdete talíř, misku i hrnek.

Koupit letní talíř na shop.czechdesign.cz

Talíř s letním motivem, design: Kateřina Kynclová, zdroj: FB Kateřiny KynclovéTalíř s letním motivem, design: Kateřina Kynclová, zdroj: FB Kateřiny Kynclové

Usměvavý talíř

„Můj ideální talíř na svačinku, který nikdy nezůstane prázdný. Usměvavá klobása je navíc vhodná i pro vegetariány.“ 

Talíř vznikl v rámci projektu Adekor & umělci, který od roku 2014 představuje tvorbu mladých designérů. Design od Tomski & Polanski přinese do vaší společnosti hravost a vtip a připomene vám letní grilování.

Koupit talíř s klobásou na shop.czechdesign.cz

Talíř s klobásou, design: Tomski & PolanskiTalíř s klobásou, design: Tomski & Polanski

Zakotvit v létě

Kotvy, to je cestování. A cestování, to je léto. Proč si ho nepřipomenout zrovna ponožkami V PÁRU? Kromě pestrých barev a výrazných vzorů se ponožky liší od ostatních také cvočky, které mají našité na lemu. Ty k sobě stačí před praním secvaknout, a tak už se vám nemůže stát, že by se jedna z nich při praní záhadně zatoulala.

Koupit veselé ponožky na shop.czechdesign.cz

Veselé ponožky, design: V PÁRUVeselé ponožky, design: V PÁRU

Pláž v kuchyni

Nemusíte jíst nutně mořské plody, abyste si vzpomněli na dovolenou u moře. Občas postačí talíř s motivem pláže od Veroniky Homolové pro Adekor. K talířku si můžete pořídit ještě misku a pohárek, a plážovou výbavu budete mít kompletní.

Koupit letní talíř na shop.czechdesign.cz

Talíř s letním motivem, design: Veronika Homolová pro AdekorTalíř s letním motivem, design: Veronika Homolová pro Adekor

S batohem na zádech

…vstříc novým zážitkům! S batohem od Braasi navíc přečkáte i podzimní mraky. Je nepromokavý a pojme až 18 litrů, takže do něj krom všech nezbytností dáte i svačinu. Zkrátka ideální společník do města i do přírody.

Koupit nepromokavý batoh na shop.czechdesign.cz

Nepromokavý batoh, design: Braasi IndustryNepromokavý batoh, design: Braasi Industry

Galerie

Další články