Boris Klimek & Lenka Damová získali cenu nejlepší nábytek roku 2017

Nábytkem roku 2017 je kolekce produktů PLAN, kterou pro výrobní společnost B2B Partner s.r.o., navrhli designéři Boris Klimek & Lenka Damová. Designérské duo vyhrálo tendr, který zorganizoval tým CZECHDESIGN. Projekt představuje na českém trhu unikátní kancelářskou sadu nábytku, která je nejen funkční a současná, ale i cenově dostupná.

Komise k vítěznému návrhu dodává:
Vítězný kancelářský nábytek PLAN designérů Borise Klimka a Lenky Damové od výrobní společnosti B2B Partner, je působivý ve své základní jednoduchosti, jasné výtvarné linii a kultivovanosti, spolu s funkční pestrostí postihující poslední vývoj potřeb v prostorách pro něž je určen. Vytváří ucelený a plnohodnotný systém v jednotném duchu s výtvarnými i funkčními parametry nadčasového řešení."

Ergonomie, variabilita a mobilita

Společnost B2B Partner přichází se zcela novým konceptem kancelářského nábytku. Prosté zadání vytvořit vysoce funkční a zároveň estetický produkt dostala dvojice mladých, ale ostřílených designérů.

Designérské duo Lenka Damová & Boris Klimek se zaměřuje především na produktový a interiérový design. Ergonomie, variabilita a mobilita byly prvky zadání k vytvoření nové značky kancelářského nábytku, značky PLAN. Kancelářský systém PLAN přináší zákazníkovi neotřelý originální design s vysokou přidanou hodnotou.

Kolekce nábytku PLAN, zdroj: plannabytek.czKolekce nábytku PLAN, zdroj: plannabytek.cz

Domů i do práce

Systém kancelářského nábytku je řešen tak, že najde uplatnění ve velkých kancelářských prostorech i v domácích pracovnách. PLAN je vyráběn z materiálů a komponent renomovaných evropských výrobců (Kronospan, Hettich) s použitím špičkových výrobních technologií. Kolekce PLAN je dodávána ve třech nábytkových řadách: BLOCK, BOARDS a LAYERS.

Kolekce nábytku PLAN, zdroj: plannabytek.czKolekce nábytku PLAN, zdroj: plannabytek.cz

Další články