Galletti Shape Contest

Soutěž byla ukončena
Deadline: 3. září 2017
Odměna: 1 500 EUR / 1000 EUR / 1000 EUR
Kategorie: Produktový design Grafický design
Příležitosti: Soutěže
Odkaz: https://desall.com/Contest/Galletti-Shape-Contest/Brief

Barilla a Desall Vás zvou k účasti v nové kreativní soutěži, v níž jde o redesign ikonických sušenek Galletti Mulino Bianco v moderním a charakteristickém stylu.

Společnost Barilla byla založena roku 1975 a sušenky Mulino Bianco se staly nepostradatelnou a každodenní součástí italského stravování. Tato značka nabízí jednoduché, ryzí pekařské produkty všech kategorií, které se hodí ke konzumaci doma i na cestách. 

Mulino Bianco, značka společnosti Barilla, vás zve k vytvoření nové pečící formy pro Galletti sušenky moderní a ikonickou cestou, která odkazuje k věčnému symbolu italských snídaní - milovaných pro jejich lehkost a delikátnost, ať už namáčené nebo suché.

Parametry

Typologie produktu
Úkolem je navrhnout novou formu pro sušenky, zmodernizovat aktuální ikonu s kohoutem do současného stylu, vytvořit ještě osobitější a rozpoznatelný produkt.

Téma
Jak název sám napovídá, hlavní motiv sušenek je kohout a i nadále ho vyzobrazení musí připomínat. Momentálně je motivem kohout s korouhvičkou, symbol představující venkov. Můžete jak předělat stávajícího kohouta v modernějším stylu nebo vytvořit novou ikonu kohouta. Pro dynamičtější řešení navrhujeme obohatit kohouta o výpravný nebo konceptuální přesah. Můžete tak vytvořit 3 až 4 návrhy s drobnými obměnami, které by tvořily balíček. 

Tvar
Nová sušenka by měla zachovávat současný obdélníkový tvar, ale může obsahovat křivky nebo jiné úpravy po stranách. Díry jsou povolené - mohou být funkční při namáčení či rozdělování. Současný rámeček není nutné zachovat. Maximální velikost sušenky je 4 cm x 5 cm (vertikálně). 

Estetické detaily
Sušenka je nyní tvořena dvěmi barvami, světlou a tmavou. Vyšší části reliéfu jsou vždy tmavší, na to pamatujte při navrhování, lze to využít například k zajímavým detailům. 

Cílová skupina
Sušenky jsou adresovány ženám i mužům ve věku mezi 25 a 55 lety.

Registrace a hodnocení

Své práce odevzdávejte po zaregistrování zde do 17. 10. 2017. Neplatí se žádný registrační poplatek.

Pokud máte zájem, můžete do 3. 9. 2017 zasílat své návrhy na revizi týmem Desall emailem nebo pomocí formuláře. Revize není povinná.

Nahrajte vše, co pomůže prezentovat váš návrh (rendry, popisky, CAD soubory, etc.) a pokud je to nezbytné, můžete zaslat i .ZIP s extra materiály.

Kritéria hodnocení:

  • Estetika
  • Stupeň inovace
  • Dodržení značky
  • Funkčnost a použitelnost
  • Technická proveditelnost

Ceny

1. místo - 1500 EUR
2. místo - 1000 EUR
3. místo - 1000 EUR

Výběr výherce bude výsledkem nezpochybnitelného hodnocení, ve kterém bude brána zřetel na originalitu, proveditelnost a dodržení zadání.

Další soutěže

International Eyewear Design Contest 2018

International Eyewear Design Contest 2018

Deadline: 31. červenec 2018
Odměna: Celkové odměny 3 500 EUR (~
Kategorie: Produktový design
Příležitosti: Soutěže
Kruhy na vode 2018

Kruhy na vode 2018

Deadline: soutěž byla ukončena (13. červenec 2018)
Odměna: Celkové finanční odměny 4 800 EUR (~ 123 000 CZK)
Kategorie: Produktový design Průmyslový design
Příležitosti: Soutěže
Taipei International Design Award 2018

Taipei International Design Award 2018

Deadline: 25. červenec 2018
Odměna: 3 800 000 NTD (~ 2 800 000 CZK)
Kategorie: Průmyslový design Grafický design Přístupný design
Příležitosti: Soutěže