O galerii CZECHDESIGN

Galerie je nezávislý prostor pro prezentaci českého designu, který funguje od roku 2010.

Od té doby je centrem aktivit sdružení CZECHDESIGN a také místem, kde se u jednoho stolu setkávají všichni, kteří s designem mají něco společného. Prostor galerie slouží jako prostředník mezi designéry, veřejností a výrobci. Výstavní program se zaměřuje na mladé autory, studentské ateliéry, design studia a věnují se aktuálním tématům z oblasti designu. Kromě inspirativních výstav se zde konají přednášky, besedy a workshopy. Součástí prostoru je také odborná knihovna materiálů, katalogů a publikací věnovaných designu.

Nejdůležitější však je, že GALERIE CZECHDESIGN je místem setkávání. Stavte se, až budete mít cestu kolem. Rádi vás poznáme.

Celoroční výstavní program GALERIE CZECHDESIGN je podpořen Ministerstvem kultury, Magistrátem hlavního města Prahy a Městskou částí Praha 1. Partnery jsou Model Obaly a Antalis.

Adresa: Vojtěšská 3, Praha 1, 110 00
Telefon: 777 611 426
Otevírací doba: út-pá 10:00-18:00 hod.

Kontakt pro novináře:
Anežka Adamíková, 733 755 959,
anezka.adamikova@czechdesign.cz

Press

Partneři galerie:

Ministerstvo kultury Praha 1 Hlavní město Praha

Právě probíhající výstavy

Kurzy kreativního dekorování porcelánu
Produktový & průmyslový design

3. 9. 2016 13:00 - 19:00

Workshop

GALERIE CZECHDESIGN, Vojtěšská 3, Praha 1

Česká republika

Během podzimních měsíců se ve spolupráci keramického studia Shit Happens a platformou CZECHDESIGN uskuteční krátká série workshopů zaměřených na kreativní dekoraci porcelánu.

Young Package 2016: PACKAGE UNLIMITED
Obalový design

9. 8. 2016 - 9. 9. 2016

Výstava

GALERIE CZECHDESIGN, Vojtěšská 3, Praha 1

Česká republika

Výstava mezinárodní soutěže obalového designu Young Package se vrací do Prahy. Od 9. srpna do 9. září 2016 si jí budeme moci prohlédnout v GALERII CZECHDESIGN. Výstava s názvem PACKAGE UNLMITED představí nejlepší návrhy studentů a designérů z celého světa, kteří se snažili vytvořit obal na více použití. Mezi vystavenými pracemi nebude chybět ani vítězný návrh Matěje Peci, který získal hlavní cenu Model Obaly Prize za víceúčelový obal na Pizzu.

Podívejte se, co pro vás chystáme nebo jaké projekty máme za sebou.

Akce a výstavy v GALERII CZECHDESIGN