O galerii CZECHDESIGN

Galerie je nezávislý prostor pro prezentaci českého designu, který funguje od roku 2010.

Od té doby je centrem aktivit sdružení CZECHDESIGN a také místem, kde se u jednoho stolu setkávají všichni, kteří s designem mají něco společného. Prostor galerie slouží jako prostředník mezi designéry, veřejností a výrobci. Výstavní program se zaměřuje na mladé autory, studentské ateliéry, design studia a věnují se aktuálním tématům z oblasti designu. Kromě inspirativních výstav se zde konají přednášky, besedy a workshopy. Součástí prostoru je také odborná knihovna materiálů, katalogů a publikací věnovaných designu.

Nejdůležitější však je, že GALERIE CZECHDESIGN je místem setkávání. Stavte se, až budete mít cestu kolem. Rádi vás poznáme.

Celoroční výstavní program GALERIE CZECHDESIGN je podpořen Ministerstvem kultury, Magistrátem hlavního města Prahy a Městskou částí Praha 1. Partnery jsou Model Obaly a Antalis.

Adresa: Vojtěšská 3, Praha 1, 110 00
Telefon: 777 611 426
Otevírací doba: út-pá 10:00-18:00 hod.

Kontakt pro novináře:
Anežka Adamíková, 733 755 959,
anezka.adamikova@czechdesign.cz

Press

Partneři galerie:

Ministerstvo kultury Praha 1 Hlavní město Praha

Právě probíhající výstavy

Květnová výstava "deset" přiváží digitální a produktový design ze Zlína
Produktový & průmyslový design

10. 5. 2016 - 9. 6. 2016

Výstava

GALERIE CZECHDESIGN, Vojtěšská 3, Praha 1

Česká republika

Dva progresivní ateliéry Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně se představují v Praze. V Galerii CZECHDESIGN bude od 11. května do 9. června k vidění výstava studentských prací mapující desetiletou existenci ateliérů Produktový design a Digitální design.

Podívejte se, co pro vás chystáme nebo jaké projekty máme za sebou.

Akce a výstavy v GALERII CZECHDESIGN