Zlín na tři dny ožije designem. Blíží se Zlín Design Market 2017

Datum: 9. 12. 2017 - 10. 12. 2017
Cena: zdarma
Pořadatel: Zlínský zámek, Soudní 1, Zlín
Odkaz: WWW
Facebook: Událost

Zlín Design Market se již v minulých letech stal místem pro nákup originálních, ručně vyráběných dárků nejen pod vánoční stromek. Přijďte si užít příjemnou a přátelskou předvánoční atmosférou jedinečným způsobem prostoupenou současným designem

Projekt je určen pro širokou veřejnost napříč všemi věkovými kategoriemi. Každý se může zapojit do tvůrčí a kreativní činnosti v podobě připravených workshopů nebo navštívit výstavy. Letos budete mít jedinečnou možnost zhlédnout výběr z tvorby skláře a sochaře Petra Stanického a interaktivní výstavu Orbis Pictus Play.

Zlín Design Market je projekt připravovaný již čtvrtým rokem společností Zlínský zámek o.p.s. Umožňuje mladým, originálním tvůrcům prezentovat a propagovat své designérské originály během prodejní výstavy. Zároveň však nabízí prostor renomovaným designérským značkám, které v mnohém inspirují a motivují začínající tvůrce i návštěvníky z řad široké veřejnosti. Designové značky a autoři zde představují módu, šperky, bytové doplňky, grafiku a mnoho dalšího nejen z prostředí českého a slovenského designu.

Workshop v rámci Zlín Design Market 2016Workshop v rámci Zlín Design Market 2016

Cílem akce je budovat a rozvíjet projekt, u něhož se setkávají a propojují všechny generace. Záměrem je pokračovat v každoroční tradici, která se stala pravidelnou platformou pro sdílení designových novinek. Představujeme zajímavé trendy, značky, ale i nové objevy na poli designu.

Projekt vznikl jako platforma pro sdílení designových novinek díky obecně prospěšné společnosti Zlínský zámek, která ve spolupráci se Statutárním městem Zlín usiluje o znovuoživení zámku a zpřístupnění jeho prostor veřejnosti.

Fotografie (5)


Další akce a výstavy

Český kubismus

Český kubismus

Výstava, 3. 12. 2015 - 31. 12. 2019
Dům U Černé Matky Boží, Celetná 34, Praha 1

Produktový design
Sklárna Rückl se otevírá veřejnosti. Navštívit ji můžete i vy

Sklárna Rückl se otevírá veřejnosti. Navštívit ji můžete i vy

Prezentace, 1. 5. 2018 - 28. 12. 2019
RÜCKL CRYSTAL a.s., Lánská 141, Nižbor

Produktový design
Čeští studenti šperku na Marzee International Graduation Show 2018

Čeští studenti šperku na Marzee International Graduation Show 2018

Výstava, 19. 8. 2018 - 31. 10. 2018
Marzee, Galerie Marzee Lage Markt 3, Nijmegen

Šperk