EXI(ST) x Rebelion: re-see & shop

Datum: 23. 6. 2017, 10:00
Pořadatel: Rebelion store, Jakubská 123, Brno
Facebook: Událost

Absolventi Ateliéru Design Oděvu Univerzity Tomáše Bati a Rebelion store vás zvou na event, který navazuje na GRADUATE FASHION SHOW EXI(S)T 2017.

Exist je každoročně připravovaná prezentace absolventských prací posledních ročníků Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáš Bati ve Zlíně. Mutace EXI(S)T je módní událost pořádaná končícími studenty Ateliéru Design Oděvu. Stejně jako minulý rok pod vedením Jana Černého, i letos studenti přistupují k akci progresivně a vnímají ji jako startér, odrazový můstek a oslavu jejich tvorby. Pod taktovkou Vivien Babicové se snaží poukazovat na problematiku “fast fashion” neboli rychlé módy. Výstup pro Exi(s)t 2017 bude interpretovat vnímání studentů na aktuální dění světa.

Ozvěny módní události

Absolventské práce se ze Zlína přesunou do brněnského Rebelion store, který se zaměřuje na prezentaci českých a slovenských návrhářů a designérů. Událost EXI(S)T x REBELION resee & shop 2017, představí mladé talenty a jejich vybrané modely brněnské veřejnosti. Ta bude mít možnost si prezentované návrhy nejen důkladně prohlédnout, ale také zakoupit a seznámit se se samotnými autory. Pro Rebelion store jsou to už druhé v pořadí pořádané ozvěny módní události EXI(S)T. Při minulém ročníku představil brněnské scéně část kolekcí Denisy Dovalové, Michaely Hriňové, Marie Pivkové a další.

Autor: Vivien BabicováAutor: Vivien Babicová

Vystavující designéři: Vivien Babicová, Anežka Berecková, Kristýna Coufalová, Roman Častulík, Valerie Kamererová, Lukáš Krnáč, Helena Pálková, Gabriela Petrová, Veronika Valušková, Miroslava Cucová, Ilona Fojtíková, Nikola Gurková, Katarína Chválová, Agáta Molčanová, Lucia Sládečková

Program akce

10:00 - 18:00 - re-see & shop
18:00 - ??? - afterparty, setkání s designéry
DJ KTVA (Kristýna Coufalová)
drinky gratis


Další akce a výstavy

Paneláky jako součást naší DNA. Moravská galerie připomíná normalizaci

Paneláky jako součást naší DNA. Moravská galerie připomíná normalizaci

Výstava, 24. 11. 2017 - 25. 3. 2018
Moravská galerie v Brně, Uměleckoprůmyslové muzeum, Husova 14, Brno

Interiér & architektura
Pop-up STORY 10: under your skin

Pop-up STORY 10: under your skin

Pop up, 29. 1. 2018 - 21. 4. 2018
Koncept story, Řezáčovo náměstí 2, Praha 7

Móda & doplněk
Festival Best of CGD17

Festival Best of CGD17

Festival, 22. 3. 2018 - 25. 3. 2018
Profilmedia, Smetanovo nábřeží 334/4, Praha 1

Produktový design