Zorya hledá zlatníka/zlatnici

Firma: Zorya
Kategorie: Šperk

Datum vložení: 19. 5. 2017

Kontakt
E-mail: daniel@zorya.eu
Web: Odkaz
Kontaktní osoba: Daniel Pošta

Staňte se novým členem studia ZORYA! Právě totiž hledají zkušeného zlatníka nebo zlatnici, který/á je si jistý/á svým řemeslem a práce v kolektivu mu/jí není cizí.

Zorya se zabývá návrhem a výrobou unikátních šperků s důrazem na aplikaci inovativních postupů a technologií. Náhrdelníky, náušnice, náramky a prsteny se vyrábí v pražském ateliéru, v rodinném týmu, který se kolem dvojice zakladatelů Daniela PoštyZdeňka Vacka organicky rozrůstá. Převažuje precizní ruční práce s podporou speciálních na míru vyrobených nástrojů a technologií. Hry s novými kombinacemi a materiály mají stabilní základ v perfektní znalosti tradičního zlatnického řemesla.

Hledáme zlatníka, který

  • má praxi v oboru
  • umí pracovat v kolektivu
  • má dobré organizační schopnosti
  • je zodpovědný vůči zakázkám a termínům
  • má estetické cítění a sdílí estetické hodnoty značky ZORYA

Náplň práce

  • šperkařské práce - zlatnické práce, zakázková výroba, řemeslná účast na vzorovaní nových kolekcí, v případě potřeby pomoc při vyrobě i ostatních kolekcí, zkušenosti se zpracováním nerezové oceli vítány (peony, virus, cocoon), v případě potřeby práce na puk (bodová svářečka)
  • organizační práce - úzká spolupráce s kolegy zodpovědnými za prodej a komunikaci se zákazníky, koordinace pochůzek, koordinace nákupů a skladu, vedení materiálového deníku au & ag, organizace výroby v rámci týmu kolegů s ohledem na navazující procesy s důrazem na důsledné dodržení termínů
  • administrativní práce - evidování materiálu a času potřebných na výrobu šperků, kalkulace výrobních nákladů podle připravených podkladů, zadávání informací o výrobě šperků do evidence

V případě zájmu nám zašlete do 28. května 2017 váš životopis společně s ukázkami realizací a tvorby na email daniel@zorya.eu.