Zavřít

Milí designéři,
chceme zjistit, jak vám novinky o vašem oboru zprostředkovat co nejlépe.

Pomozte nám zodpovězením 7 otázek

Vedoucí prototypové dílny

Firma: KONCERN DESIGN STUDIO s.r.o.
Kategorie: Produktový design

Datum vložení: 11. 2. 2019

Kontakt
E-mail: studio@koncern.cz
Web: Odkaz
Kontaktní osoba:

Do svého dvanáctičlenného týmu hledá studio KONCERN vedoucího prototypové dílny. Ten bude převážně pracovat na modelech a prototypech dětských autosedaček a plastařských výrobků. Bude úzce spolupracovat s designéry a inženýry v týmu.

Kdo vlastně jsme:

Studio KONCERN se zabývá navrhováním designu a komplexním vývojem výrobků především pro zahraniční klienty. Jsme na trhu již 19 let, známí jsme zejména designem dětských autosedaček CYBEX, kolekcemi nápojového skla, architektonických prvků či osvětlovacích těles. Pravidelně vystavujeme v zahraničí a za design studio dostalo již mnoho mezinárodních cen.

Na projektech pracujeme od fáze předvývoje přes crashtesty, návrhy mechanismů, až po finální povrchová data výrobků a výrobu dokonalých designových modelů.

Požadavky:

  • řemeslná preciznost, a smysl pro detail,
  • znalost obsluhy 3D tiskáren,
  • ideálně znalost nějakého CAD programu, např. pro zadávání laserových výpalků, úprav 3D modelů pro 3D tisk,
  • zkušenosti s vedením prototypové dílny,
  • ideálně znalost technologií: jednoduché svařování tig/mig, laserové výpalky, broušení, tmelení, lakování, odlévání do silikonových forem,
  • zkušenost s auto-laky a stříkáním modelů výhodou,
  • schopnost komunikace s lead-inženýrem projektu,
  • schopnost plánování práce v dílně + organizace práce studentů / brigádníků,
  • řidičský průkaz B,
  • angličtina alespoň na komunikační úrovni (časté jednání se zahraničními klienty).

Náplň práce:

  • spolupráce při koncipování technologie výroby modelů,
  • faktická řemeslná práce na modelech výrobků, které studio navrhuje,
  • po zaučení příprava dat pro technologii 3D tisku,
  • spolupráce s ostatními členy studia při výrobě funkčních prototypů a design modelů,
  • organizace práce studentů při finalizaci modelů v dílně,
  • vytváření časových plánů a kusovníků u jednotlivých modelů,
  • vyhledávání vybavení a nákupy nových nářadí a strojů,
  • vyhledávání nových materiálů a postupů pro modelářskou dílnu,
  • evidence a dokupování běžných materiálů.

Benefity:

  • studio sídlí v reprezentativní vile v klidné části Prahy Braníka. Máme charakter mladé technologické firmy s dobrým kolektivem, společnými nejen sportovními aktivitami, dobrou kávou, občerstvením a grilem na zahradě... :-),
  • možnost podílet se na vývoji progresivních výrobků se špičkovým designem,
  • možnost rozvíjet komunikaci v angličtině při kontaktu se zákazníky a cestách na veletrhy v zahraničí,
  • studio platí vzdělávací kurzy angličtiny a SW kurzy a školení,
  • motivující plat a bonusový systém,
  • flexibilní pracovní doba, rádi vyjdeme vstříc individuálním potřebám.

Nástup: během tří měsíců

V případě zájmu posílejte své životopisy na studio@koncern.cz.

Další inzeráty

Výpomoc v showroomu Le Papier (Antalis)

#Produktový design

Firma: Antalis, s.r.o.
13. 2. 2019

CZECHDESIGN hledá nové redaktory a redaktorky

#Digitální design & UX

Firma: CZECHDESIGN.CZ
5. 11. 2018

Stáže s Cestou pro mladé v oblasti designu

Firma: různé firmy, pod záštitou Cesty pro mladé
28. 2. 2018