Vedoucí oddělení Veřejného prostoru pro KAM Brno

Firma: KAM Brno
Kategorie: Interiér & architektura

Datum vložení: 3. 12. 2018

Kontakt
E-mail: info@kambrno.cz
Web: Odkaz
Kontaktní osoba:

Kancelář architekta města Brna hledá novou posilu do týmu na pozici vedoucí/ho oddělení Veřejného prostoru.

Co budete dělat:

  • řídit oddělení Veřejného prostoru (VP),
  • zajišťovat tvorbu celoměstských analytických a koncepčních dokumentů v oblasti veřejného prostoru,
  • vyhledávat a iniciovat řešení klíčových témat a projektů souvisejících s veřejným prostorem a kvalitou života ve městě,
  • koordinovat koncepci a projekty oddělení VP s ostatními odděleními KAM,
  • spolupracovat na urbanistických a architektonických soutěžích,
  • spolupracovat s oddělením Komunikace v oblasti péče o veřejný prostor, jeho prezentace a propagace,
  • podílet se s námi na tvorbě a rozvoji města Brna,
  • budete se aktivně účastnit jednání pracovních skupin města zaměřených na VP.

Co požadujeme:

  • máte VŠ vzdělání se zaměřením na urbanismus, architekturu nebo stavitelství,
  • praxi v oboru minimálně 5 let,
  • znalost problematiky veřejných prostranství a péče o ně,
  • umíte myslet koncepčně a jste týmový hráč,
  • samostatnost a zodpovědnost,
  • vítáme znalost organizací urbanistických a architektonických soutěží,
  • vítáme znalost zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek.

Nabízíme vám:

  • smysluplnou a různorodou práci v hlavní koncepční kanceláři města Brna,
  • vzdělávání a odborný růst,
  • přátelské pracovní prostředí v centru na Zelném trhu,
  • pět týdnů dovolené,
  • platové podmínky dle nařízení vlády ČR č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, příloha 1,
  • nástup možný ihned, případně dle domluvy.

V případě zájmu o nabízenou pozici nám pošlete svůj životopis a profesní portfolio na e-mail: info@kambrno.cz v termínu do 16. 12. 2018. Do předmětu napište VŘ VP vedoucí.

Další inzeráty

CAMP hledá posily do týmu

#Interiér & architektura

Firma: Institut plánování a rozvoje hl. m. Prahy
10. 12. 2018

Stáže s Cestou pro mladé v oblasti designu

#Produktový design

Firma: různé firmy, pod záštitou Cesty pro mladé
28. 2. 2018