Senior / Junior Technolog sportovního oblečení NORDBLANC

Firma: Cattleya s.r.o.
Kategorie: Móda & doplněk

Datum vložení: 12. 10. 2017

Kontakt
E-mail: petr.jansa@nordblanc.com
Web: Odkaz
Kontaktní osoba:

Zdroj: Facebook NORDBLANC Zdroj: Facebook NORDBLANC

Do týmu hledáme kolegy / kolegyně na pozice "Junior Technolog" a "Senior Technolog" oblečení a doplňků pro značku NORDBLANC. Pozice je vhodná pro absolventy.

Náplň práce:

  • Vývoj oblečení a doplňků pro outdoor, sport a fashion/street pro značku NORDBLANC
  • Zpracování komplexní technické dokumentace pro výrobu v AJ (popis všech oděvních součástí, detailní nákresy, definování barev jednotlivých prvků oděvu…)
  • Kontrola výrobních vzorků dle dokumentace
  • Zpracování komentářů v AJ
  • Komunikace s výrobou a odpovědnost za výrobu produktů
  • Tvorba střihů a velikostních tabulek
  • Příprava textů k jednotlivým produktům pro web a workbook
  • Zodpovědnost za střihy produktů

Požadujeme:

  • Znalost technologií a materiálů
  • Znalost konstrukcí střihů
  • Zájem o outdoorové aktivity - osobní zkušenosti vítány
  • Znalost sportovních oděvů, používaných materiálů, technologií, konstrukčních zpracování, siluet a volností oděvů určených pro danou aktivitu
  • Pozitivní přístup k práci, kreativitu, chuť se učit a poznávat
  • Zodpovědnost, spolehlivost, schopnost spolupracovat v týmu
  • SŠ/VŠ odborná (Oděvní, textilní), nebo prokazatelnou praxi v oboru
  • AJ – komunikativně slovem i písmem
  • Výborná znalost práce v Corel Draw, Adobe Ilustrator a MS Office především Excel

Nabízíme:

  • Zázemí silné společnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Zaměstnanecké slevy
  • Nástup možný ihned

Pracoviště: Kněževes/Praha západ

Chcete-li být úspěšní v silné společnosti, přihlaste se, prosím do výběrového řízení zasláním svého životopisu spolu s průvodním dopisem na email petr.jansa@nordblanc.com. V případě, že váš životopis bude vyhovovat požadované pozici, budeme vás kontaktovat. Těšíme se na vaše odpovědi. Zasílejte své životopisy nejpozději do 10.11.2017.

Další inzeráty

Nastartujte kariéru v Adresáři designérů CzechTrade

#Produktový design

Firma: Adresář Designérů CzechTrade
2. 9. 2017