Průmyslový designér – zástupce Chief designera

Firma: ADAM DESIGN s.r.o.
Kategorie: Průmyslový design

Datum vložení: 6. 12. 2017

Kontakt
E-mail: zamestnani@adamdesign.cz
Web: Odkaz
Kontaktní osoba:

Návrh traktoru, ukázka práce společnosti ADAM DESIGN, zdroj: www.adamdesign.cz Návrh traktoru, ukázka práce společnosti ADAM DESIGN, zdroj: www.adamdesign.cz

Brněnská společnost ADAM DESIGN hledá komunikativní a tvůrčí osobnost s prokazatelnými výsledky z oblasti vývoje výrobků.

Náplň práce:

  • spolupráce s Chief designerem na směřování vývoje výrobků pro naše zákazníky
  • organizace projektového týmu designérů
  • zpracování a organizace administrativy projektů

Požadujeme:

  • minimálně středoškolské vzdělání ve strojírenství, popř. průmyslovém designu s praxi v oblasti vývojových projektů s minimální délkou praxe 1 rok – možno i při studiu VŠ.
  • maximální spolehlivost, cílevědomost a flexibilitu, schopnost pracovat v menším flexibilním týmu, samostatnost a kreativní myšlení
  • znalost AJ na komunikační úrovni slovem i písmem, další jazyk výhodou
  • ochotu cestovat a ŘP. sk B. – aktivního řidiče

Nabízíme:

  • možnost profesního růstu
  • motivační finanční ohodnocení
  • zajímavou práci na projektech pro tuzemské i zahraniční zákazníky

Lokalita: Brno

Máte-li zájem se stát součástí našeho týmu, tak nám prosím zašlete Váš životopis na email: zamestnani@adamdesign.cz. Do předmětu uveďte název pozice. Děkujeme.