Produktový designér / 3D designér

Firma: VETRO-PLUS a. s.
Kategorie: Produktový design

Datum vložení: 10. 8. 2017

Kontakt
E-mail: jandak@vetroplus.cz
Web: Odkaz
Kontaktní osoba: Bronislav Jandák

Pozice je vhodná pro absolventy.

VETRO-PLUS je jedním z největších distributorů kuchyňského vybavení a domácích potřeb. V naší nabídce najdete široký sortiment výrobků ze skla, keramiky či porcelánu. Naší snahou je nabídnout výrobky nejen pro běžnou denní potřebu s výhodnou cenou, ale také výrobky s vysokou užitnou hodnotou a moderním designem.

Náplň práce

  • kompletní tvorba designu výrobku dle zadání (rešerše, skici, pracovní modely, 3D model, výstup pro výrobu - 3D soubory a technické výkresy)
  • konstrukce obalů - tvorba layoutů pro grafické oddělení a kontrola kvality stávajících obalů
  • návrh a aplikace dekorů (grafický návrh, tvorba diecutu, kontrola vzorků), návrh jednotlivých kolekcí
  • branding produktů
  • kontrola kvality stávajících a nových produktů
  • příprava obrazových podkladů pro komunikaci s dodavatelem
  • tvorba vizualizací
  • komunikace s nákupním a grafickým oddělením a s dodavateli
  • sledování trendů v oblasti produktového designu, grafiky a obalové techniky a průzkum trhu

Požadujeme

  • SŠ / Bc. vzdělání technického nebo uměleckého směru
  • znalost 3D softwaru (např. Rhinoceros)
  • znalost Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe InDesign a uživatelská práce s MS Office
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • práce v prostředí obchodní společnosti s 20 letou zkušeností na trhu
  • odpovídající finanční ohodnocení

Lokalita: Jirny (10 km od Prahy směrem na Hradec Králové)

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis k rukám p. Bronislava Jandáka, e-mail: jandak@vetroplus.cz, nebo na adresu VETRO-PLUS a.s., Družstevní 17, 250 90 Jirny

Další inzeráty

Průmyslový designér

#Průmyslový design

Firma: BORCAD cz s.r.o.
13. 8. 2017