Paměť národa hledá grafického designéra / designérku

Firma: Post bellum
Kategorie: Grafický design

Datum vložení: 12. 2. 2018

Kontakt
E-mail: petr.sabach@postbellum.cz
Telefon: +420 605 305 999
Web: Odkaz
Kontaktní osoba: Petr Šabach

Dovedeš navrhovat nápadité výstavy a publikace? Chceš se podílet na projektech, které mají smysl? Zajímají tě příběhy moderních dějin?

Náplň práce:

  • grafické zpracování, layout a sazba knih, brožur a tiskovin
  • grafické řešení výstav, tvorba expozičních panelů
  • příprava prezentací

Požadujeme:

  • výbornou znalost sady Adobe CC: především InDesign / Illustrator / Photoshop
  • znalost programů pro práci s videem After Effects / Premiere výhodou
  • znalost Affinity Designer / Affinity Photo výhodou

Nabízíme:

  • pružnou pracovní dobu
  • možnost home office
  • sympatický pracovní prostor v centru Prahy
  • inspirativní prostředí rychle se rozvíjející neziskové organizace

Předpokládaný nástup: 1. 4. 2018

Úvazek: 0,5 (alespoň 20 hodin týdně)

Profesní životopis, ukázky prací a dotazy prosím zasílejte na petr.sabach@postbellum.cz.

O nás:

Sbírka Paměť národa obsahuje více než sedm tisíc svědectví. Vznikla spontánně. Jako skupina přátel z gymnázia, v té době už novináři, právníci a historici, jsme se v roce 2001 rozhodli vyzpovídat předešlé generace. Vzápětí jsme si uvědomili, že svěřený příběh nepatří jen nám. Že smyslem zaznamenaných svědectví je vyprávět je dál a zpřístupnit je veřejnosti v úplné, autentické podobě. Tak začala vznikat otevřená on-line databáze Paměť národa a naše aktivity se rychle rozrůstaly.

Založili jsme společnost Post Bellum, ve které dnes pracuje desítka zkušených novinářů a badatelů a další stovky spolupracovníků sbírají vzpomínky pamětníků v terénu. Poslední roky natáčíme i v profesionálním filmovém studiu metodou Eye Direct na dvě kamery. Největší proměnou jsme prošli v roce 2017. Zakládáme pobočky v krajských městech, kde vznikají nová video studia.

Další inzeráty

Technik vývoje / grafik pro Lasselsberger

#Grafický design

Firma: LASSELSBERGER, s.r.o.
24. 2. 2018

Grafik pro Presco Group

Firma: Presco Group, a.s.
19. 2. 2018

Q Designers hledají Human Centered designéra do týmu

#Digitální design & UX

Firma: Q Designers
15. 2. 2018