Grafik pro BIBLOO.cz

Firma: Digital People a.s.
Kategorie: Grafický design

Datum vložení: 13. 11. 2017

Kontakt
E-mail: hr@bibloo.cz
Web: Odkaz
Kontaktní osoba: Jana Kovaříková

BIBLOO je fashion online obchod lišící se od běžného e-shopu s oblečením hlavně rozmanitostí nabídky kvalitního zboží prémiových značek. Jsme rychle rostoucí projekt, který je za 2 roky své existence plně lokalizován v ČR, SK, HU, RO, PL a další země připravujeme. Do našeho mladého týmu hledáme kolegu či kolegyni na pozici Grafik.

Náplň práce

  • e-commerce: online bannery, jazykové a formátové mutace bannerů
  • tvorba tiskovin: kreativní návrhy, sazba
  • tvorba brandové identity: firemní materiály

Požadujeme:

  • znalost programů: Photoshop (profík), Illustrator, InDesign
  • kreativní myšlení, cit pro módu, přátelského ducha
  • smysl pro dynamiku a svižnost

Nabízíme:

  • odpovídající platové ohodnocení
  • příjemné prostředí, vlastní PC/Mac
  • podílet se na rozvoji firmy
  • vaření v designové kuchyňce
  • kávu, čaj, vodu zdarma
  • výborná dopravní dostupnost (pár minut od metra Zličín)
  • kurzy angličtiny na pracovišti zdarma (rodilý mluvčí)
  • firemní akce
  • zdravotní volno / SICK DAYS
  • možnost občasného Home Office
  • samostatnou, kreativní a náročnou práci s možností seberealizace
  • stabilní zaměstnání, mladý a veselý kolektiv
  • nástup možný ihned

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete prosím svůj životopis a portfolio
na email hr@bibloo.cz.

Další inzeráty

Avocode hledá kreativního grafického designéra/designérku

#Grafický design

Firma: Avocode
23. 11. 2017

Junior Art Director

Firma: Scholz & Friends Praha
20. 11. 2017

Art director pro Albi

Firma: Albi Česká republika a.s.
2. 10. 2017