Zavřít

Milí designéři,
chceme zjistit, jak vám novinky o vašem oboru zprostředkovat co nejlépe.

Pomozte nám zodpovězením 7 otázek

Grafický designér

Firma: PRESCO GROUP, a.s. (Praha)
Kategorie: Grafický design

Datum vložení: 16. 5. 2019

Kontakt
E-mail: skorepova@pg.cz
Telefon: +420 773 515 157
Web: Odkaz
Kontaktní osoba: Lucie Skořepová, Creative Director

Žiješ ve světě z křivek a bitmap? Jsi kreativec i rutinér, kterému nevadí, jak moc se tyto dvě věci vylučují? S námi budeš vytvářet nové kolekce nejprodávanějších českých kalendářů a diářů a nemine tě ani sportovní merchandising nejpřednějších českých klubů.

Co nabízíme:

  • zázemí silné společnosti působící na trhu více než 20 let,
  • možnost dalšího vzdělávání v oboru,
  • zaměstnanecké benefity vyplývající z oboru činnosti společnosti,
  • kartu MultiSport,
  • firemní výuku angličtiny,
  • příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu.

Co požadujeme:

  • rutinní znalost grafických programů (Adobe InDesign, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop),
  • znalost předtiskové přípravy,
  • estetické cítění, kreativitu, samostatnost, pečlivost, schopnost projekty dotahovat do konce,
  • zkušenosti s webovou grafikou.

Náplň práce:

  • navrhování výrobků (kalendáře a diáře, dárkové předměty, sportovní merchandising),
  • příprava propagačních materiálů (katalogy, prezentace, tvorba vizuálů, vektorová grafika, kompletní příprava tiskových dat, webové bannery).

Lokalita: Praha 2
Web: www.presco.cz

Zašli svoje CV a portfolio na skorepova@pg.cz.

Ilustrační obrázek od Presco group, zdroj: Presco groupIlustrační obrázek od Presco group, zdroj: Presco group

Další inzeráty

Odborný asistent oboru grafický design

#Grafický design

Firma: Fakulta umění Ostravské univerzity
15. 5. 2019

Senior Graphic Designer pro MadLove

Firma: MadLove (Praha)
14. 5. 2019

CZECHDESIGN hledá nové redaktory a redaktorky

#Digitální design & UX

Firma: CZECHDESIGN.CZ
5. 11. 2018