Designér/ka šperků pro PRECIOSU

Firma: PRECIOSA, a.s.
Kategorie: Šperk

Datum vložení: 11. 6. 2017

Kontakt
E-mail: jana.stastna@preciosa.com
Telefon: 739 520 090
Web: Odkaz
Kontaktní osoba: Jana Šťastná

PRECIOSA – česká značka se světovým renomé. PRECIOSA Crystal Components (sídlo v Jablonci nad Nisou). Výroba a prodej broušených kamenů z českého křišťálu. Kameny PRECIOSA Crystal Components používají světové módní značky. Dvakrát ročně představujeme novou kolekci v souladu s budoucími módními trendy. Spolupracujeme s vybranými módními návrháři a designéry. Chcete se stát součástí našeho týmu? Hledáme designéra pro segment šperky!

DESIGNÉR ŠPERKŮ V ODDĚLENÍ DESIGN A TRENDY

Pracovní náplň

  • Práce s produktem – křišťálovými kameny PRECIOSA v divizi PRECIOSA Crystal Components
  • Sledování trendů v segmentu šperky
  • Řízení a realizace projektů/návrhů s ohledem na požadavky zákazníka (světové značky v oblasti módy)
  • Zaměření se na lokální / tržní trendy
  • Tvorba designových koncepcí z produktů PRECIOSA CRYSTAL COMPONENTS

Požadujeme

  • SŠ/VŠ uměleckého směru, ideálně zaměření na design
  • Zájem o módu, sledování novinek a trendů v oblasti módy, designu atd.
  • Zkušenost v oblasti designu (zaměření na fashion, fashion jewellery, styling, trendy)
  • Praktické zkušenosti v oboru zlatník vítány!
  • Znalost anglického jazyka na úrovni B1-B2
  • Zkušenosti s vedením projektů výhodou
  • Ochota cestovat
  • Zkušenosti s aktivní prací na sociálních sítích
  • Znalost práce s MS Office

Nabízíme

  • Kreativní práci s unikátním produktem v prosperující společnosti působící na celosvětovém trhu v oblasti skla a bižuterie, spolupráce se světovými módními značkami
  • Odpovídající platové ohodnocení podle zkušeností
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Práce v sehraném týmu, zázemí stabilní společnosti, zaměstnanecké výhody, týden dovolené nad rámec zákona, společenské a sportovní akce, finanční i nefinanční benefity

Máte zkušenosti z jiných segmentů? Textil, módní doplňky? Napište nám, rádi se domluvíme na možnostech spolupráce.

Místo výkonu práce: Jablonec nad Nisou / cestování

Nástup možný: 1. 8. 2016 / dohoda možná