Designér(ka) / návrhář(ka) kuchyní pro Sykora

Firma: SYKORA spol., s.r.o.
Kategorie: Interiér & architektura

Datum vložení: 12. 11. 2017

Kontakt
E-mail: msykorova@sykora.eu
Web: Odkaz
Kontaktní osoba: Mária Sýkorová

Ukázka práce pobočky ve Vizovicích, zdroj: Facebook společnosti SYKORA Ukázka práce pobočky ve Vizovicích, zdroj: Facebook společnosti SYKORA

Aby společnost SYKORA mohla zákazníkům nabídnout design odpovídající přáním nejvyšší kategorie, zaměstnáváme ty nejlepší. Návrháře, kteří přemýšlejí nejen o kráse, ale i o funkčnosti. Poskytuje jim inspirativní prostředí, tvůrčí podmínky a přímý kontakt se světovou scénou.

Očekáváme:

"láska k designu" je nutností

  • SS nebo VS vzdělání – architektura, design
  • zkušenosti s projektováním a designem
  • samostatnost a časovou flexibilitu
  • cílevědomost, motivaci a zodpovědnost

Náplň práce:

  • navrhování kuchyní a showroomů
  • poptávání novinek na trhu
  • spolupráce s obchodním týmem a výrobou
  • zadávání sestav do výroby

Nabízíme:

  • zázemí perspektivní a stabilní společnosti
  • inspirativní prostředí a tvůrčí podmínky
  • motivující platové ohodnocení v závislosti na výkonech
  • individuální ocenění přístupu k práci
  • přímý kontakt se světovou scénou a neustálý přehled o nastupujících trendech
  • v případě úspěšného zapracování možnost zaměstnání na dobu neurčitou, telefon a další výhody
  • nástup možný ihned

Místo pracoviště:

SYKORA, spol.s r.o.
Razov 1204
Vizovice
763 12

Pokud Vás tato nabídka zaujala, prosím zašlete svůj strukturovaný životopis a fotografii na email msykorova@sykora.eu.

Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.
Těšíme se na Vaši odpověď!

Další inzeráty

Designér/ka krbů a kamen

#Průmyslový design

Firma: Banador s.r.o.
18. 11. 2017

Hezkey hledá interiérové designéry

#Interiér & architektura

Firma: Hezkey s.r.o.
15. 11. 2017

Design job: mmcité rozšiřuje tým, hledá designéra

Firma: mmcité 1 a.s.
25. 10. 2017