Designér pro Sans Souci

Firma: Sans Souci, s.r.o.
Kategorie: Produktový design

Datum vložení: 16. 3. 2017

Kontakt
E-mail: martin.lukacka@ss-gd.com
Telefon: +420 721 306 502
Web: Odkaz
Kontaktní osoba: Martin Lukačka

Absolventi, čtěte! Zajímáte se o svítidla, skleněné objekty a jejich kompozice? Máte cit pro detail a ovládáte 2D a 3D programy? Staňte se novým designérem pro Sans Souci.

Můžeš o sobě říct, že

  • jsi kreativní, máš spoustu nových nápadů a nebojíš se je prosadit
  • baví tě svět interiérového designu
  • sleduješ trendy a promítáš je ve své práci
  • ovládáš tvorbu vizualizací produktů
  • modeluješ dle zadaných výkresů
  • umíš vytvářet pěkné prezentace

Náplň práce

  • vizualizace produktů ze skla a jejich kompozice do interiérů (svítidel, světelných objektů a skulptur, dekorativních stěn a panelů)
  • modelace podle zadaných výkresů
  • tvorba prezentací a produktových listů

Požadujeme

  • znalost programů Rhinoceros a V-Ray na pokročilé úrovni podmínkou
  • znalost pluginu Grasshopper výhodou
  • pokročilé ovládání Adobe Photoshop, částečně Illustrator
  • cit pro barvy a kompozici
  • znalost Powerpointu podmínkou, znalost Acrobatu výhodou
  • invenci, odvahu zkoušet a vyvíjet nové produkty
  • pasivní znalost AJ

Nabízíme

  • kreativní práci s potenciálem rozvinutí v designérskou činnost
  • práci na realizacích po celém světě se zajímavým produktem
  • příjemný kolektiv
  • pracovní poměr na dobu neurčitou, začátek možný ihned
  • práci vhodnou pro absolventy
  • práci na plný pracovní úvazek v Praze nebo Novém Boru
  • mobilní telefon

Cítíš, že by tě tato práce zajímala, máš co přinést ty nám a my tobě? Pošli profesní životopis a své portfolio na martin.lukacka@ss-gd.com. Rádi se s tebou uvidíme.

Jakékoliv dotazy Ti rád zodpoví Martin Lukačka. Zastihneš ho na mobilu +420 721 306 502.

Další inzeráty

FUD UJEP: Výběrová řízení na pozice vedoucích a asistentů

#Produktový design

Firma: Fakulty umění a designu Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem
14. 3. 2017