Zavřít

Milí designéři,
chceme zjistit, jak vám novinky o vašem oboru zprostředkovat co nejlépe.

Pomozte nám zodpovězením 7 otázek

Back office manažer / produkční do studia Koncern

Firma: KONCERN DESIGN STUDIO s.r.o.
Kategorie: Design management

Datum vložení: 5. 2. 2019

Kontakt
E-mail: studio@koncern.cz
Telefon: +420 731 440 629
Web: Odkaz
Kontaktní osoba: Ing. Lenka Straková

Studio KONCERN hledá do svého týmu nového kolegu na pozici back office manažer – produkční, který/á se bude samostatně starat o bezproblémový chod a administrativní podporu firmy. Práce je na plný úvazek.

Kdo vlastně jsme:

Studio KONCERN se zabývá navrhováním designu a komplexním vývojem výrobků především pro zahraniční klienty. Jsme na trhu již 19 let, známí jsme zejména designem dětských autosedaček CYBEX, kolekcemi nápojového skla, architektonických prvků či osvětlovacích těles. Pravidelně vystavujeme v zahraničí a za design studio dostalo již mnoho mezinárodních cen.

Co je náplň práce:

  • administrativní a organizační podpora vedení společnosti, pravidelný reporting,
  • příprava podkladů pro účetní, řízení financí, fakturace, vedení pokladny,
  • správa budovy a majetku, zajištění jejich údržby,
  • správa firemních vozidel – pojištění, STK, servis apod.,
  • komunikace s úřady a jinými institucemi,
  • provozní procesy, běžný chod a správa organizace,
  • personální činnosti,
  • hlídání termínů,
  • nákupy materiálů (hlavně online objednávky),
  • překládání textů z a do angličtiny,
  • příprava a přihlašování průmyslových vzorů na Úřadu průmyslového vlastnictví ČR,
  • podpora při tvorbě smluv - příprava podkladů a komunikace s právníky,
  • plánování služebních cest – zajišťování letenek a ubytování,
  • koordinace přípravy výstav – organizace, PR, zpracování získaných materiálů z výstav atd.,
  • aktualizace facebookových a webových stránek v jednoduchém administračním rozhraní,
  • research na internetu = „googlení“.

Co očekáváme:

  • nejlépe ekonomické vzdělání – nutná znalost účetních dokladů a procesů (ne účtování),
  • angličtina na velmi dobré úrovni slovem i písmem (nejlépe se zkušeností komunikace se zahraničím, popř. po absolvování zahraniční stáže),
  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní a schopný řidič se zkušeností cest i do zahraničí,
  • znalost MS Office nutná (hlavně Excel, Word, Outlook), iOS výhodou, Pohoda výhodou,
  • časová flexibilita (jednou až dvakrát ročně výstava v ČR/zahraničí),
  • schopnost organizace, samostatnost, zodpovědnost, systematické myšlení a důslednost,
  • technické uvažování výhodou,
  • praxe na podobné pozici minimálně 2 roky.

Co můžeme nabídnout:

  • zaměstnání v úspěšné české firmě se sídlem v reprezentativní vile v klidné části Prahy Braníku s dobrým kolektivem, smyslem pro humor, přátelskou atmosférou, společnými nejen sportovními aktivitami, dobrou kávou, občerstvením a v letních měsících společným grilováním na zahradě firmy... :-),
  • motivující plat a bonusový systém,
  • k dispozici vlastní kancelář, notebook a mobilní telefon, možnost zapůjčení firemních aut,
  • vzdělávací kurzy angličtiny, SW kurzy a školení,
  • flexibilní pracovní dobu, rádi vyjdeme vstříc individuálním potřebám,
  • cestování po ČR a do zahraničí,
  • možnost rozvíjet komunikaci v angličtině při kontaktu se zákazníky a na výstavách v zahraničí.

Práce je na plný úvazek.

Svůj životopis a motivační dopis posílejte na studio@koncern.cz
Kontaktní osoba: Ing. Lenka Straková - 731 440 629

Další inzeráty

Sales Support - interiérové studio (rezidence)

#Design management

Firma: Konsepti
9. 2. 2019

Stáže s Cestou pro mladé v oblasti designu

#Produktový design

Firma: různé firmy, pod záštitou Cesty pro mladé
28. 2. 2018