Art Director - digital / offline pro Bicepsdigital.

Firma: Bicepsdigital.
Kategorie: Grafický design

Datum vložení: 12. 1. 2018

Kontakt
E-mail: hello@bicepsdigital.com
Web: Odkaz
Kontaktní osoba:

Zdroj: Facebook bicepsdigital Zdroj: Facebook bicepsdigital

Bicepsdigital. je pražská agentura zaměřena na grafický design, vizuální identitu, weby a eshopy, a aktuálně hledá pravou ruku ke creative directorovi.

Náplň práce

Naplní tvé práce bude realizace různorodých kreativních projektů, pro klienty jak z řad velkých korporací tak i malých, specializovaných firem. Navrhujeme pro ně webové prezentace, microsity, brandingy, klíčové vizuály, komunikační materiály, i videa. Z aktuálních projektů stojí za zmínku například spolupráce na designu DámeJídlo, práce pro Roche, nebo třeba vizuální identita pro Spectaculare 2018.

Kromě estetického cítění je pro tuto roli klíčová znalost designu v digitálním prostředí - tzn. když navrhuješ web, tak počítáš s tím že bude zobrazen na všech možných zařízeních; máš přehled o tom, co nabízí moderní web development a při designu to zohledňuješ; když předáváš .sketch file developerům, tak víš, že se jim s ním bude dobře pracovat... a tak. :)

Očekáváme:

  • portfolio obsahující (nejen) designy několika webů
  • zkušenosti s Adobe nástroji
  • zkušenosti se Sketch (pro digi designy už z Adobe produktů používamé jen Experience Design)
  • schopnost pracovat v týmu

Nabízíme:

  • kancelář na Vinohradech
  • dobrý peníze - ať už fix nebo za MH/MD rate - na domluvě
  • pracovní doba - na domluvě
  • různorodost práce
  • mladý kolektiv (rozuměj nepřiznaný punk)

Vybrané práce jsou k nalezení na www.bicepsdigital.com, další zakázky rádi ukážeme osobně.

Termín nástupu - včera.

Pokud tě nabídka zaujala, ozvi se prosím na email hello@bicepsdigital.com. See you!

Další inzeráty

Grafický designér pro eMan

#Grafický design

Firma: eMan s.r.o.
21. 1. 2018

Grafik pro Odprezentuj.cz

Firma: Vienna Consulting s.r.o.
11. 1. 2018