CzechDesign.cz

Menu

MOST / Milánský týden designu

Jana Vinšová – 22.04.2012

Milánský týden designu má nové působiště: MOST / Museum of Science and Technology hostilo vedle svých sbírek také mnoho vystavujících Milánského týden designu.

Stalo se pravidlem, že stejně, jako se firmy, designéři a studia předhání v novinkách, musí v Miláně každý rok přibýt nové místo, které je zaručeně lepší než všechna ta předchozí. Minulý rok se mnoho mladých vystavujícího přemístilo z legendární Zóny Tortony na křižovatku ulic Ventura a Lambrate, tento rok se vystavujícím nabídl svůj prostor milánské Museum of Science and Technology.

Kurátorem – vybírající mediální osobností, která se prostorách hal musea také prezentovala, byla hvězda anglického designu Tom Dixon. Vedle něj se zde prezentovala například britské značka SCP London s nábytkem a doplňky kombinující skandinávskou jednoduchost, útulnost, barevnost s britskou potřebou tradic. Zajímavým zpestřením byla prezentace portugalských výrobců Portugal Brands, vedle toho se zde představili například: Fabrica for Italian Chair Design, spoustu dalšího nábytku, šperků a doplňků.

Podívejte se naše další fotky z MOSTu na našich fotoreportážích na Facebooku: www.facebook.com/CZECHDESIGN.CZ

Náhledy

Odkazy

Reklama

Příbuzné články

Další články z této sekce


Menu

Hledat